Jasno budete mať už pri prvom pohľade

Na želanie dodávané LED svetlomety zvýrazňujú dizajn modelu Golf GTI ešte viac. Sú úsporné a vďaka svetelnému spektru podobnému dennému svetlu nezaťažujú tak vaše oči. K dobrému výhľadu prispievajú tiež ostrekovače svetlometov, dodávané na želanie a s kontrolkou pre stav kvapaliny do ostrekovačov. LED svetlá do hmly sú teraz súčasťou sériovej výbavy. Pomôžu vám dobre vidieť cestu a ostatných účastníkov premávky dokonca aj pri nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Na želanie dodávaná funkcia automatického natáčania svetla do zákruty prispieva k tomu, aby ste včas identifikovali prekážky počas prejazdu zákrutou. K špičkovým prvkom dizajnu svetiel patria na želanie dodávané zadné LED svetlá s dynamickým smerovým svetlom: animovaný svetelný pás, ktorý ukazuje smer pri odbočovaní.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť