Pohodlne sa oprite

Interiéru dominuje vzhľad modelov GTI. Zatiaľ čo špičkové športové sedadlá vpredu sú čalúnené odolnou látkou v dizajne "Scale Paper", červené akcenty typické pre dizajn modelov GTI nájdete nielen na koženom volante, ale dokonca aj na farebne zladených koberčekoch.

Výbava s extra dávkou elegancie? Exkluzívna a jemná voliteľná kožená výbava "Vienna" vytvára ambientný charakter prvej triedy. Perforovaný prírodný materiál v čiernom odtieni potom zdobí stredovú časť sedadiel a vnútornú stranu bokov predných športových sedadiel - červené kontrastné prešívanie pôsobí dokonale.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen