Intuitívne ovládanie dotykom

V kokpite modelu Golf GTI ustúpili klasické funkčné tlačidlá vo veľkej miere dotykovým povrchom. Vďaka tomu môžete regulovať napríklad klimatizáciu "Climatronic" veľmi jednoducho a intuitívne pomocou tlačidiel a posúvania. Aj multifunkčný športový volant čalúnený kožou sa dá ovládať jednoduchým dotykom prsta. V kombinácii s inteligentným pohybom v menu máte prístup k mnohým funkciám. Haptická spätná väzba v podobe jemnej vibrácie potvrdzuje každé zadanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team