Wartet auf Ihre Ansage: die Sprachbedienung

Sagen Sie Ihrem Golf GTI einfach, ob Sie einen anderen Radiosender hören, jemanden anrufen, die Klimaanlage runtergedreht haben oder eine andere Strecke fahren möchten: Mit der optionalen Sprachbedienung ist genau das möglich, ohne spezielle Kommandos.
Noch besser versteht Sie Ihr Golf GTI mit der Online-Sprachbedienung von We Connect Plus: Die Erkennung der natürlichen Sprache ist damit noch besser und kann ganz intuitiv erfolgen.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen