Alexa riadi Golf

Amazon Alexa1) je teraz dostupná aj v modeli Volkswagen. Pre vás to znamená, že Alexu môžete používať vo vašom vozidle rovnako ako doma. Alexa vám môže pomáhať aj počas jazdy, napríklad pri plánovaní termínov alebo vytvorení nákupného zoznamu. Nemôžete dostať z hlavy určitú pieseň? Potom požiadajte Alexu, aby vám tú skladbu prehrala prostredníctvom služby Amazon Music. Alexu si jednoducho stiahnite prostredníctvom online obchodu ako bezplatnú aplikáciu do auta vo svojom modeli Golf.

1) Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá a pohybové značky sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej dcérskych spoločností. Zobrazená funkcia Alexa závisí od technológie Smart Home. Na používanie funkcie Alexa potrebujete užívateľský účet pre Amazon. Spoločnosť Volkswagen AG umožňuje zákazníkom vo vozidlách prístup k službe Alexa, zatiaľ čo cloudové služby Alexa ponúka spoločnosť Amazon. Aby ste mohli používať In-Car aplikáciu Alexa vo vozidle Volkswagen, potrebujete Volkswagen ID a zmluvu pre služby We Connect, ktorá zahŕňa aj hlasové ovládanie. Náklady na dátové pripojenie znášate vy. In-Car aplikácia Alexa je k dispozícii / použiteľná iba vo vozidlách s nastaveniami krajín Veľká Británia, Írsko, Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko a Francúzsko. Váš partner Volkswagen vás bude informovať, či vaše vozidlo spĺňa túto požiadavku. Vyššie uvedené krajiny aktuálne podporujú len In-Car aplikáciu Alexa, pretože Amazon Alexa je k dispozícii len pre tieto krajiny.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen