Nový Golf GTI TCR

Golf GTI TCR V modeli Golf GTI TCR necháte rutinu za sebou rýchlejšie, ako by ste stihli povedať "wow". Pretože exkluzívna verzia cestného vozidla s rovnakým názvom, ako má model z pretekárskej série TCR, prináša na cestu plný výkon 213 kW (290 k). Golf GTI TCR rekordnou rýchlosťou zvýši tep pasažierov svojou maximálnou rýchlosťou až 250 km/h* (regulovanou), pri zrýchlení z 0 na 100 km/h za 5,6 sekundy. Presne tak, ako to má pri skutočnom modeli GTI byť. (*Na želanie je možné maximálnu rýchlosť zvýšiť na 260 km/h (regulovanú)).

Volkswagen TESTY - Golf GTI TCR

Najrýchlejší Golf GTI s prívlastkom TCR, sada pneumatík na zničenie, pretekárska dráha a plná nádrž benzínu.

Prednosti

Insígnie dominancie

Exteriér.

Označenie GTI v zadných partiách vozidla a na želanie dodávané čierne matné 19-palcové disky z ľahkej zliatiny "Reifnitz" jednoznačne prezentujú to, že sa tu na štartovú líniu postavil vysoko výkonný atlét.

Miesto, kde sa cítia exkluzívne nielen fanúšikovia motoristického športu

Interiér.

V charakteristickom štýle modelov GTI sa v interiéri, ktorému inak dominuje čierny odtieň, objavujú červené akcenty. Multifunkčný volant a radiaca páka čalúnené kožou vytvárajú vďaka kontrastnému prešívaniu exkluzívne športové detaily. Bezpečnostné pásy a dekoračné obklady dverí si tiež osvojili dobre známe farebné odtiene. V priestore pre nohy na seba upozornia pedále z ušľachtilej ocele. Právom, pedále akcelerátora a brzdy totiž patria k najdôležitejšej výbave modelu Golf GTI TCR, ktorý bol otestovaný v motoristickom športe.

Špičkové ergonomické sedadlá s kultovým faktorom

Športové sedadlá.

Ergonomické sedadlá čalúnené kombináciou mikrovlákna a látkou bol vytvorený vyhradne pre Golf GTI TCR. Červená "Flash" stredná časť sedadla a vyšívaným logom "GTI" odkazujú na predchádzajúci kultový model.

Nemá len dizajnový efekt

Strešný spojler.

Výrazný strešný spojler vo farbe karosérie zabezpečuje vyšší výkon a vďaka tomu umožňuje ešte lepšiu jazdnú stabilitu - dokonca aj pri rýchlostiach vyšších ako 250 km/h.

Zaručene upútajú pozornosť

Disky z ľahkej zliatiny.

Voliteľné čierne matné 19-palcové disky z ľahkej zliatiny "Reifnitz" jednoznačne prezentujú, že na štarte stojí vysoko výkonný atlét. Už sériové 7,5 J x 18 kované disky z ľahkej zliatiny "Belvedere" zdôrazňujú športový pôvod vozidla.

Galéria

Ďalšie kroky