Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Golf GTI Clubsport

Taká dávka výkonu musí vyzerať dobre.
Z každej perspektívy.

Golf GTI Clubsport dokáže perfektne zvládnuť všedný deň. No ešte lepšie mu dokáže uniknúť. Dokonca rýchlo. Niet divu, že tu chce každý čo najrýchlejšie nastúpiť.

Špecifické funkcie

Exteriér

Na konci záleží na výkone – a zvuku

Golf GTI Clubsport pohne niečím už na parkovisku - srdcami všetkých fanúšikov GTI. Napríklad vďaka červeným brzdovým strmeňom s nápisom "GTI" a 18-palcovým brzdovým kotúčom vpredu, ale aj vďaka dvojdielnemu strešnému spojleru vo farbe karosérie a čiernom prevedení s vysokým leskom. Oválne koncovky výfuku a čierny zrnitý difúzor špecifický pre  model GTI Clubsport jasne naznačujú, koľko sily sa ukrýva v modeli Golf GTI Clubsport. Rozšírené bočné prahy dverí a difúzor sa dodatočne postarajú o väčšiu dávku adrenalínu - už pri pohľade na vozidlo.

Disky

Dojem urobia nielen pri pohybe, ale aj keď vozidlo stojí na mieste

Napríklad prostredníctvom detailov, ako sú voliteľné 19-palcové disky z ľahkých zliatin "Adelaide" a výrazný predný nárazník špecifický pre model GTI Clubsport.

Interiér

Miesto, kde prežijete najlepšie chvíle svojho života

Vďaka špičkovým športovým sedadlám a multifunkčnému športovému volantu, ktorý je čalúnený kožou, máte vozidlo neustále pevne pod kontrolou, bez ohľadu na jeho výkon. Ambientné osvetlenie s 30-timi odtieňmi svetla sa postará o správnu náladu aj pri pokojnej jazde. Prispieva k tomu jeho exkluzívny a športový dizajn, dokonale vhodný pre každodenné používanie.

Špičkové športové sedadlá

Správne miesto pre víťaza

Špičkové športové sedadlá v dizajne špecifickom pre model "Clubsport" s integrovanou opierkou hlavy. Pasažierom sa na nich sedí perfektne a jemné akcenty im dodávajú ten správny šmrnc. Napríklad farebné kontrastné prešívanie na stredovej lakťovej opierke a kryty pedálov v hliníkovom vyhotovení.

Špeciálny jazdný režim

Pre ešte väčšiu dávku pocitu motoristického športu

Pri tomto jazdnom režime je celé vozidlo nastavené na optimálny výkon na okruhu Nürburgring-Nordschleife. Najmä adaptívna regulácia podvozka DCC a systémy pre stabilitu vozidla sú prispôsobené špeciálnemu profilu tohto okruhu. Zvoliť si ho samozrejme môžete aj pri jazde mimo okruhu Nordschleife.

Pre pretekárske okruhy bez jedinečnej charakteristiky okruhu Nordschleife je vhodnejší jazdný režim Sport.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.