Predbiehací pruh na digitálnej diaľnici

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu v modeli Golf GTE na vyššiu úroveň. Voliteľný systém We Connect Plus1) ponúka ďalšie pokročilé technológie, napríklad streamovanie médií a internetové rádio až po používanie smartfónu ako diaľkového ovládania pre rôzne funkcie vozidla. So systémom We Connect Plus zažijete ešte lepšie intuitívne hlasové ovládanie s rozpoznávaním prirodzenej reči, rýchly prístup k najnovším informáciám a možnosť jednoducho a bezpečne ovládať navigáciu prostredníctvom hlasu.

Inteligentná navigácia vám zaistí aktuálne dopravné informácie v reálnom čase2) a upraví trasu alebo vás varuje pred dopravnými komplikáciami. Vďaka online prepočtu trasy môžete pružne reagovať na meniace sa podmienky a voliť najlepšiu možnú trasu. Online aktualizácia máp sa postará o to, aby boli navigačné mapy vždy aktuálne. Systém vám poskytne aj najaktuálnejšie informácie o cenách paliva na čerpacích staniciach alebo bezplatných parkovacích miestach v parkovacích domoch a verejných parkoviskách.

Viac informácií k službám We Connect

1) Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

2) Podmienky používania pre "Streamovanine & Internet" nájdete tu: https://www.volkswagen.de/de/konnektivitaet-und-mobilitaetsdienste/konnektivitaet/we-connect/entertainment.html

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.