Užite si športový komfort na vysokej úrovni

Digitálny prístrojový panel Digital Cockpit Pro (bez zobrazenia) vám na veľkom 25,4 cm (10 palcov) farebnom displeji s vysokým rozlíšením zobrazuje obsah, ktorý je pre vás dôležitý. Znamená to, že môže zobraziť klasický otáčkomer alebo rýchlomer. Zobrazenie potom môžete doplniť napríklad o navigačnú mapu, vďaka čomu môžete stále sledovať trasu. Radšej by ste sledovali údaje o výkone? Žiadny problém, nechajte si zobraziť športové funkcie špecifické pre modely GTE, ako je krútiaci moment, turbo, dynamický červený rozsah otáčok, časovač okruhu a plniaci tlak. Jednoducho si na displej individuálne umiestnite tie údaje, ktoré vás zaujímajú.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team