Užite si športový komfort na vysokej úrovni

Digitálny prístrojový panel Digital Cockpit Pro (bez zobrazenia) vám na veľkom 25,4 cm (10 palcov) farebnom displeji s vysokým rozlíšením zobrazuje obsah, ktorý je pre vás dôležitý. Znamená to, že môže zobraziť klasický otáčkomer alebo rýchlomer. Zobrazenie potom môžete doplniť napríklad o navigačnú mapu, vďaka čomu môžete stále sledovať trasu. Radšej by ste sledovali údaje o výkone? Žiadny problém, nechajte si zobraziť športové funkcie špecifické pre modely GTE, ako je krútiaci moment, turbo, dynamický červený rozsah otáčok, časovač okruhu a plniaci tlak. Jednoducho si na displej individuálne umiestnite tie údaje, ktoré vás zaujímajú.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.