Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Mobilita s dvojitým pohonom. Golf GTE.

Vopred naprogramované potešenie z jazdy: Golf GTE dosahuje maximálny výkon 180 kW / 245 k. Tieto skvelé hodnoty dosahuje pomocou účinnej technológie plug-in hybrid.

Golf GTE má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú prvé tri:

Exteriér

Ponúka športovo-elegantný vzhľad.

Exteriér

Plug-in hybridná technológia s výkonom 180 kW (245 k)

Výkon je dobrý. Efektívnosť ešte lepšia.

 

Technológie

Interiér

Perfektný športový komfort.

Interiér

Exteriér

Exteriér

Ponúka vám športovo-elegantný vzhľad

Agilita a aerodynamika - Golf GTE sa s týmito hodnotami nielen stotožňuje, ale ich aj prezentuje. Jasným identifikačným prvkom je modrá dekoračná lišta, ktorá prechádza od znaku Volkswagen cez celú prednú časť až k LED svetlometom s dynamickým dizajnom*. Ako model GTE nemusí vôbec skrývať svoju výfukovú sústavu, ktorá našla perfektný priestor za chrómovaným difúzorom. V kombinácii s nápaditými zadnými LED svetlami a strešným spojlerom pôsobí celá zadná časť vozidla mimoriadne výrazne.

V kombinácii s voliteľnými IQ.LIGHT - Matrix LED svetlometmi prechádza modrá línia svetlometmi.

IQ.LIGHT

Špecifický prvok pre váš Golf GTE: IQ.LIGHT

Golf GTE je štandardne vybavený LED svetlometmi, ktoré zboku viditeľne dynamicky prechádzajú až k blatníkom. Zadným partiám dominujú subtílne zadné LED svetlá. Golf GTE môžete vybaviť voliteľnými svetlometmi IQ.Light. Matrix LED svetlomety vrátane regulácie diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" s mimoriadnym svetelným výkonom vám potom budú osvetľovať cestu. Súčasťou balíka výbavy sú aj inovatívne dynamické smerové svetlá, ktoré naznačujú smer odbočenia prostredníctvom animácie.

Disky

Maratónec alebo šprintér? Ponuka diskov vám ponúka obidve alternatívy

Nevtieravosť alebo šou, aký typ ste vy? Pomocou diskov3) modelu Golf GTE zvýrazníte váš osobný štýl - a bezpečne prídete do cieľa.

Viac informácií

LED svetlá do hmly

Špičkové svetlá do zlého počasia

Hmla, husté sneženie alebo dážď? Dodatočné svetlo poskytnú voliteľné LED svetlá do hmly s novým 5-voštinovým dizajnom, ktoré sú integrované v nárazníku. Stačí ich na chvíľu zapnúť a svet hneď vyzerá úplne inak. A Golf GTE ešte výraznejšie.

Ambientné osvetlenie exteriéru

Aj vďaka nemu nájdete vozidlo jednoduchšie

Prostredníctvom ambientného osvetlenia exteriéru vás Golf GTE pozdraví: Stlačte kľúč s diaľkovým ovládaním alebo sa priblížte k vozidlu, ak ste sa rozhodli pre systém Keyless Access s bezpečnostným zabezpečením, a rozsvietia sa predné svetlomety a zadné svetlá. Osvetlené sú tiež kľučky dverí a modrý pás v maske chladiča a váš Golf GTE vás privíta svetelnou projekciou vonkajších spätných zrkadiel na vozovku.

Urobte si obraz o modeli Golf GTE

Technológie

Spojené sily (Boost)

"Boost" znamená spojený výkon

Plný výkon: Pri takzvanom režime "Boost" spolupracuje elektromotor s benzínovým TFSI motorom s priamym vstrekovaním paliva. To znamená, že sa spojí výkon obidvoch pohonov a vy máte k dispozícii obzvlášť vysokú hnaciu silu. Túto funkciu môžete voliť v režime "Hybrid/Sport" - takže od plného výkonu GTE vás delí len jedno stlačenie tlačidla.

Prevodovka s dvojitou spojkou DSG

Šetrite si radenie rýchlostných stupňov, nie potešenie z jazdy

Nastúpiť a pridať plyn: prevodovka s dvojitou spojkou DSG s novo vyvinutou malou voliacou pákou zabezpečuje potešenie z jazdy bez prerušenia. Pretože umožňuje plynulé radenie rýchlostných stupňov a dokonca znižuje spotrebu paliva. Stlačením voliacej páky jednoducho zvolíte želaný rýchlostný stupeň, ktorý sa potom zmení prostredníctvom elektricky pripojenej technológie "Shift-by-Wire". Obzvlášť praktický systém v dopravných zápchach: v kombinácii s voliteľným systémom Travel Assist vás systém podporuje pri rozjazde a brzdení.

Elektronická uzávierka diferenciálu XDS+

Pre ešte väčšiu radosť z jazdy v zákrutách

Kto by si pomyslel, že vám elektronická uzávierka diferenciálu XDS + vyčaruje veľký úsmev na tvári? Presne to sa deje vo vozidle Golf GTE. Pretože elektronická uzávierka diferenciálu XDS+ sa štandardne postará o lepšiu trakciu, a vďaka tomu väčší pokoj pri prejazde zákrut. Vďaka jednostrannému, presnému zvýšeniu brzdného tlaku sú jazdné vlastnosti pri jazde v zákrutách ešte športovejšie, rýchlejšie a presnejšie. Preto sa niet čomu čudovať, keď sa vám pri pohľade na serpentíny objaví na tvári úsmev.

Interiér

Interiér

Razantný exteriér.
Uvoľnený interiér

Všetky komponenty v interiéri modelu GTE sú navzájom zladené a vytvárajú jeho jedinečný športový charakter. Začína to pedálmi z ušľachtilej ocele, pokračuje dekoračnými obkladmi a charakteristickým ozdobným prešívaním až po čierny strop. Ambientné LED osvetlenie zabezpečuje svetelné akcenty na správnych miestach. To, že si digitálna budúcnosť našla cestu do kokpitu, je vidieť na prvý pohľad. Interiéru dominujú displeje s vysokým rozlíšením a väčšina funkcií ako rádio, klimatizácia alebo osvetlenie sa dá ovládať pomocou dotykových plôch. Stačí sa dotknúť.

Innovision Cockpit

Všetko sa prispôsobí vám

Digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit Pro" sa dá v kombinácii s voliteľným navigačným systémom "Discover Pro" zmeniť na "Innovision cockpit". To znamená, že dva displeje s veľkosťou 10 palcov (25,4 cm) a 10,25 palca (26,04 cm) je možné vzájomne prepojiť. Okrem klasických prístrojov, ako je otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov, sa na výslednom displeji prehľadnejšie a podrobnejšie zobrazujú ďalšie užitočné údaje. Na domovskú obrazovku môžete umiestniť obľúbené funkcie na základe vášho smartfónu.

Golf GTE je sériovo vybavený digitálnym prístrojovým panelom "Digital Cockpit Pro".

Viac informácií k systému Digital Cockpit Pro

Špičkové športové sedadlá a kožená výbava

Pohodlne sa oprite

Interiéru dominuje vzhľad modelov GTE. Zatiaľ čo špičkové športové sedadlá vpredu sú čalúnené odolnou látkou v dizajne "Scale Paper", modré akcenty typické pre dizajn modelov GTE nájdete nielen na koženom volante, ale dokonca aj na farebne zladených koberčekoch.

Výbava s extra dávkou elegancie? Exkluzívna a jemná voliteľná kožená výbava "Vienna" vytvára ambientný charakter prvej triedy. Perforovaný prírodný materiál v čiernom odtieni potom zdobí stredovú časť sedadiel a vnútornú stranu bokov predných športových sedadiel - sivé kontrastné prešívanie "Kristallgrau" pôsobí dokonale.

Multifunkčný športový volant čalúnený kožou, s ovládaním a radiacimi páčkami

Intuitívne ovládanie dotykom

V kokpite modelu Golf GTE ustúpili klasické funkčné tlačidlá vo veľkej miere dotykovým povrchom. Vďaka tomu môžete regulovať napríklad klimatizáciu "Climatronic" veľmi jednoducho a intuitívne pomocou tlačidiel a posúvačov. Aj multifunkčný športový volant čalúnený kožou sa dá ovládať jednoduchým dotykom prsta. V kombinácii s inteligentným pohybom v menu máte prístup k mnohým funkciám. Haptická spätná väzba v podobe jemnej vibrácie potvrdzuje každé zadanie.

Head-up displej

Technológia, vďaka ktorej môžete sledovať cestu aj údaje

Všetky dôležité informácie máte priamo v zornom poli a súčasne môžete sledovať situáciu na ceste: to je veľká výhoda voliteľného head-up displeja v modeli Golf GTE. Čelné sklo sa zmení na projekčnú plochu, na ktorej sa zobrazuje aktuálna rýchlosť, hlásenia asistenčných systémov, prípadne pokyny navigácie. Informácie sú dobre čitateľné aj v protisvetle. V prípade, že head-up displej nie je práve potrebný, môžete ho kedykoľvek vypnúť.

Ďalšie informácie o modeli Golf GTE:

Početné možností individualizácie vám ponúkajú príležitosť dodať modelu Golf GTE vlastný štýl.

Sami si urobte obraz o modeli Golf GTE

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.