VW Golf GTD: Exteriér

Dizajn nového modelu Golf GTD je samozrejme inšpirovaný automobilovým športom. Jeho predná časť s ešte subtílnejšími svetlometmi, typickou šesťuholníkovou mriežkou chladiča a čiernymi lesklými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu dáva najavo, že je nový Golf GTD dôstojným nástupcom pôvodného vozidla. Chrómová dekoratívna lišta prechádza maskou chladiča s logom GTD až ponad subtílne svetlomety a celkovo zvýrazňuje dynamický dojem vozidla. Ten ešte umocňuje výrazný špecifický nárazník.

Športový vzhľad bočných línií dotvárajú nielen rozšírené prahy dverí, ktoré už dosť nízko položenú karosériu modelu Golf GTD opticky ešte viac znižujú a približujú k vozovke, ale aj nápis GTD s logom na obidvoch predných blatníkoch.

Zadná časť nadchne matným čiernym difúzorom so zdrsnenou štruktúrou povrchu, chrómovými koncovkami výfukovej sústavy, ktoré sú umiestnené na pravej a ľavej strane a zadným spojlerom, ktorý je lakovaný vo farbe karosérie. A hlavne v noci sa prejavia zatmavené zadné LED svetlá a LED osvetlenie poznávacej značky vozidla.

Zavrieť