Golf GTD Sila vynásobená cestou rovná sa potešenie z jazdy.

Pôsobivo rýchly a úsporný.

Výkonný a účinný, bez toho, aby sa musel veľmi predvádzať. Golf GTD boduje športovým charakterom, priamočiarou suverénnosťou a čistým dizajnom, ktorý sa nemusí vnucovať, aby ste si ho všimli.

Galéria

Golf GTD z rôznych perspektív.

Golf GTD z rôznych perspektív.

Dizajn

Interiér

Objavujte exkluzívny štýl pretekárskeho vozidla.

Športový: Vnútorný priestor modelu Golf GTD vás nadchne kvalitnou a špecifickou výbavou GTD od kokpitu cez kárované športové sedadlá až po exkluzívne pedále.

Exteriér

Nevtieravý športový charakter.

Výkonný a účinný, bez toho, aby sa musel veľmi predvádzať. Golf GTD boduje športovým charakterom, priamočiarou suverénnosťou a čistým dizajnom, ktorý sa nemusí vnucovať, aby ste si ho všimli.

Svetlá

Jasno budete mať už pri prvom pohľade.

Dizajn svetiel modelu Golf GTD je skutočne výnimočný, dokonca vo viacerých atraktívnych variantoch. Bez ohľadu na to, pre ktorý sa rozhodnete, svetlá vám zabezpečia dobrý výhľad na cestu.

Disky

So športovým dizajnom.

Ktorá kombinácia diskov a pneumatík sa dokonale hodí k vášmu modelu Golf GTD je čisto vec názoru. Disky z ľahkých zliatin jednoznačne podčiarknu športový charakter modelu Golf.

Infotainment Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Rádiá
Navigácia
Car-Net Guide & Inform
Car-Net App-Connect
Telefonovanie

Keď chcete, môžete ich používať len na počúvanie hudby.

Radi počúvate hudbu počas jazdy, pritom však chcete mať vždy aktuálne informácie a nechcete sa vzdať prvotriedneho komfortu? Potom vás určite nadchne ponuka našich rádií.

Do cieľa prídete s dobrou náladou.

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Aktuálne informácie počas jazdy.

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Stopercentná konektivita.

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Uľahčí vám komunikáciu.

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Golf GTD vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Efektívnosť

Motor

Vám vyrazí dych a vyčaruje úsmev na tvári.

Pod kapotou modelu Golf GTD sa ukrýva čistá presila. Motor 2,0 l TDI s výkonom 135 kW (184 k) disponuje silou vyrážajúcou dych a jedinečným zvukom pre maximálne potešenie z jazdy.

Progresívne riadenie

Dosiahnite väčšiu dynamiku jazdy s menšou námahou pri riadení.

Golf GTD je nekompromisný, no zároveň miluje jazdu do zákrut. Predovšetkým s jeho pokrokovým progresívnym riadením, z ktorého bude nadšený pri dynamickej, ale tiež každodennej jazde.

Športový podvozok

Zvoľte si športový kontakt vozidla s cestou.

Tuhý športový podvozok modelu Golf GTD je súčasťou sériovej výbavy a poskytne vám ešte väčšie potešenie z jazdy s perfektným ovládaním vozidla. Mimoriadny komfort si vďaka nemu užijete aj pri dynamickom štýle jazdy.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché.

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate sami na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš Golf GTD vojde na parkovacie miesto.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste.

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist"

Lepší výhľad na cestu bez oslňovania ostatných.

Nebolo by to pohodlné, keby ste v noci mohli jazdiť nepretržite so zapnutými diaľkovými svetlami? Presne toto vám ponúka na želanie dodávaná dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" a súčasne zabezpečuje to, aby ste neoslňovali ostatných účastníkov premávky.

Blind Spot monitor

Golf GTD vám takto pomáha pri zmene jazdného pruhu a pri vyparkovaní vozidla.

Blind Spot monitor, dodávaný na želanie, vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Komfort

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Komfort sedenia

Oprite sa.

Sedadlá v modeli Golf GTD vám svojím perfektným dizajnom ponúkajú vysoký komfort pre chrbticu. Práve na dlhých cestách privítate vysoký štandard pohodlia.

DYNAUDIO Excite

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite, dodávaný na želanie, je vyladený na akustiku vozidla a prináša zvuk v takej kvalite, akú neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú úroveň.

Kožená výbava

Vytvorte si vo vozidle svoju oddychovú zónu.

Vytvorte si svoju osobnú komfortnú zónu: Na želanie dodávaná kožená výbava "Vienna" s komfortnými sedadlami pre vodiča a spolujazdca vám ponúka exkluzívnu a príjemnú atmosféru v špičkovej kvalite.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video