R-Line interiér a exteriér 

S výbavou R-Line dodáte vášmu vozidlu ešte väčšiu dávku sebavedomia a športového charakteru. Dodatočne k výbave R-Line exteriér so športovými nárazníkmi, športovým difúzorom, čiernymi lesklými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu a rozšírenými prahmi dverí zahŕňa mnohé dizajnové špeciality, ktoré hneď upútajú vašu pozornosť. Okrem toho si pri tejto výbave môžete vybrať z diskov z ľahkej zliatiny "Sebring" 17" alebo 18" a "Singapore" 17".

Vďaka nástupným lištám, pedálom z ušľachtilej ocele a koberčekom z dekoračným prešívaním si športový charakter interiéru všimnete už pri nastupovaní. Kožou čalúnený multifunkčný športový volant s logom R-Line a dekoračné prvky v prevedení "Dark Diamond Flag" dopĺňajú celkový estetický dojem. Čierny strop a logo R-Line na displeji infotainment systému dotvárajú športový charakter. Sériovo dodávané športové sedadlá R-Line čalúnené látkou "Carbon Flag" s vnútornou stranou z mikrovlákna "San Remo" a logom R-Line na operadlách predných sedadiel prezentujú funkčnosť a dizajn v dokonalej harmónii.

Voliteľné športové sedadlá R-Line čalúnené kožou "Vienna" a logo R-Line na operadlách predných sedadiel zvyšujú športový charakter interiéru a Golf Variant je vďaka nim atraktívnejším.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť