R-Line exteriér

Výbava R-Line exteriér dodá športovému vzhľadu modelu Golf Variant ešte väčší dôraz. Vpredu vás upútajú hlavne športové nárazníky R-Line s charakteristickými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C a mriežka chladiča s voštinovou štruktúrou. K ambicióznemu dizajnu sa perfektne hodí čierna lesklá mriežka chladiča s logom R-Line. Rozšírené prahy dverí v čiernom lesklom prevedení a dizajnový prvok R-Line na bokoch posilňujú atletický vzhľad vozidla. Dynamický dizajn perfektne dotvára špecifický R-Line difúzor, chrómové lichobežníkové koncovky výfuku a tiež zadný spojler s aerodynamickými lištami.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen