Lepšia viditeľnosť na cestách bez oslnenia

Voliteľné svetlomety IQ.Light Matrix LED s dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" vám osvetlujú cestu jasnejšie a ďalej. Vďaka Matrix technológii môžu byť jednotlivé LED segmenty selektívne zapnuté alebo vypnuté. Výhoda: Pri jazde so zapnutými diaľkovým svetlami môže kamera rozpoznať vozidlá v protismere alebo pred vami. Niektoré LED segmenty sa vypnú, vďaka čomu umožňuje trvalú jazdu so zapnutými diaľkovými svetlami bez oslnenia ostatných účastníkov cestnej premávky.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team