Čaká na vaše pokyny: Hlasové ovládanie

Povedzte modelu Golf Variant, čo chcete. Či už chcete počúvať inú rozhlasovú stanicu, niekomu zavolať, znížiť teplotu klimatizácie alebo ísť inou trasou: Hlasové ovládanie splní vaše pokyny bez špeciálnych príkazov.
Golf Variant vám bude rozumieť ešte lepšie s online hlasovým ovládaním od We Connect Plus: rozpoznávanie prirodzenej reči je ešte lepšie a funguje celkom intuitívne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team