Hudba, ktorá premení každú jazdu na zážitok

Voliteľný zvukový systém od spoločnosti "Harman Kardon" vás nadchne vydareným zvukom a rafinovaným, elegantným dizajnom. Vytvorený pre milovníkov akustiky, ktorí hudbu pri riadení vozidla nechcú len počúvať, ale chcú si užiť každý tón. Očakávať môžete vyvážené výšky aj hĺbky a precízne basy. Zvukový systém "Harman Kardon" vytvorí vo vašom vozidle nepredstaviteľnú zvukovú kulisu. O tento zážitok sa postará:

  • 8 reproduktorov
  • Subwoofer
  • Centrálny reproduktor
  • 12-kanálový zosilňovač
  • Celkový výkon 480 W

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team