VW Golf Variant GTD: Rádio a navigácia

 

Ste pripravený na koncert na želanie? Pre nový Golf Variant GTD je v ponuke rádio "Composition Media" a dva navigačné systémy, čiastočne ako súčasť sériovej výbavy a čiastočne dodávané na želanie. Odlišujú sa počtom ich reproduktorov, typom a veľkosťou displejov a možnosťami pripojenia externých zdrojov.

Sériovo dodávané rádio "Composition Media" je vybavené ôsmimi reproduktormi. Zahŕňa rôzne možnosti pripojenia externých zdrojov napríklad AUX-IN , CD/MP3 prehrávač a rozhranie Bluetooth pre mobilné telefóny. Vďaka veľkému farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 16,5 cm je ovládanie systému mimoriadne komfortné. Okrem toho disponuje užitočnou senzorikou priblíženia: Ak sa palec približuje k ovládaciemu poľu na displeji, pole sa zvýrazní tak, že sa zväčší. Vďaka tomuto spôsobu je ovládanie ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" je vybavený farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 16,5 cm. Ďalšia výbava zahŕňa: osem reproduktorov, FM/AM rádiový príjem, CD prehrávač s prehrávaním formátov MP3, ACC a WMA, dva sloty na SD karty, prípojka AUX-IN a USB porty a príprava pre mobilný telefón prostredníctvom Bluetooth.

Ak chcete ešte viac, potom je v ponuke na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Pro", ktorý je vybavený veľkým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm a dodatočne ponúka hlasové ovládanie, prehľadné zobrazenie máp v 3D formáte a internú flash pamäť. Ovládanie hlasom reaguje na názov mesta a ulice a podľa pokynov prepočíta trasu. S touto funkciou získate tiež vyšší komfort pri telefonovaní, pretože rozhranie Bluetooth vám poskytne pohodlné telefonovanie s funkciou hands-free.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

Zavrieť