Golf Variant GTD Nadchne vás batožinovým priestorom a zdvihovým objemom.

Na ceste jazdí dynamicky.

Golf Variant GTD nepredbehne len tak niekto: Vďaka turbodúchadlu a krútiacemu momentu 380 Nm sa kolesá nekompromisne zahryznú do cesty a akcelerujú Golf Variant GTD z 0 na 100 km/h len za 7,9 sekundy. Smerom hore idú rýchlejšie už len kútiky úst vodiča. A zostanú tam aj pri pohľade do peňaženky. Pretože Golf Variant GTD nešetrí výkonom, ale palivom.

Galéria

Golf Variant GTD z rôznych perspektív.

Golf Variant GTD z rôznych perspektív.

Infotainment

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

DYNAUDIO Excite

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite dodávaný na želanie je vyladený podľa akustiky vozidla a prináša vám zvuk, ktorý neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú kvalitu.

Telefonovanie

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie.

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S prípravou pre mobilný telefón "Comfort" a "Premium" dodávanou na želanie budete mať obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou.

Asistenčné systémy

Výber režimu jazdy

Váš Volkswagen sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy.

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám záleží viac na komforte? S výberom jazdného režimu dodávaným na želanie si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, podmienok vozovky a dopravnej situácie.

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Prenechajte parkovanie vášmu autu.

Parkovací asistent "Park Assist" vás nadchne, aj keď patríte k tým vodičom, ktorí dokážu aj pred publikom svoje vozidlo zaparkovať na najužšie parkovacie miesta s veľkou ľahkosťou. Pretože tento systém rozpozná nielen vhodné parkovacie miesto, ale vie vozidlo aj riadiť.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Vaše auto vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Efektívnosť

Športový podvozok

Zvoľte si športové spojenie medzi autom a cestou.

Tuhý športový podvozok modelu Golf Variant GTD je súčasťou sériovej výbavy a poskytne vám ešte väčšie potešenie z jazdy s perfektným ovládaním vozidla. Mimoriadny komfort si vďaka nemu užijete aj pri dynamickej jazde.

Motor

Tento športový motor vás nadchne.

Pod kapotou modelu Golf Variant GTD sa ukrýva čistá presila. 2,0 l motor TDI s výkonom 135 kW (184 k) disponuje silou vyrážajúcou dych a jedinečným zvukom.

Komfort

Alcantara

S poťahmi z Alcantary prídete do cieľa štýlovejšie.

V modeli Golf Variant GTD sa vpredu posadíte na špičkové športové sedadlá, ak sa rozhodnete pre na želanie dodávané čalúnenie v kombinácii látka a kvalitná Alcantara zažijete dokonca exkluzívny pocit luxusu.

 

Kožená výbava

Mali by ste vedieť, že šport môže byť taký pekný.

Pôsobivá a skutočne exkluzívna: Na želanie dodávaná kožená výbava "Vienna" dodáva športovo ladenému interiéru vášho modelu Golf Variant GTD mimoriadne elegantný charakter.

 

Palubný počítač

Jazdíte predvídavo.

Na displeji združeného prístroja sú relevantné informácie o vozidle prehľadne zobrazené. Tak, aby ste na prvý pohľad videli všetky dôležité informácie.

Ambientné osvetlenie

Takto cítite, že je o vás dobre postarané.

A bolo svetlo, ale prosím individuálne: S dodatočným osvetlením, ktorého intenzitu môžete regulovať, zažijete v interiéri ešte príjemnejšiu atmosféru. A viete sa v ňom lepšie orientovať.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky