Motory

Prostredníctvom technológie Common rail poskytujú motory TDI od spoločnosti Volkswagen maximálny nástup sily s nízkou spotrebou. Vozidlá tejto generácie naftových agregátov pracujú s priamym vstrekovaním paliva a prepĺňaním turbodúchadlom. Palivo je pritom dynamicky vstrekované cez rozdeľovaciu lištu. Motory TDI sú charakteristické úspornosťou, výraznou hnacou silou a výborným výkonom. Vďaka vysokému krútiacemu výkonu ponúkajú tieto agregáty aj športovú jazdu. Okrem toho je ich prevádzka mimoriadne tichá.

Inovatívne benzínové motory TSI od spoločnosti Volkswagen sú vytvorené pre silný výkon s nízkou spotrebou. Vďaka kombinácii menšieho zdvihového objemu, prepĺňania turbodúchadlom a priameho vstrekovania paliva ponúkajú veľmi konštantný nástup sily a výnimočnú účinnosť. Použitá technika menšieho motora s vyšším výkonom "downsizing" je jedna z najefektívnejších možnosti, ako šetriť palivo. Napriek porovnateľne menšiemu zdvihovému objemu valcov vytvorí motor výkon, ktorý bol dlho výhradou agregátov s veľkým zdvihovým objemom. V súčasnosti patrí táto technika k najefektívnejším možnostiam, ako šetriť palivo.

Model Golf Alltrack je sériovo vybavený pohonom všetkých kolies 4MOTION, ktorý sa postará o suverénnu trakciu aj pri horších poveternostných podmienkach a na nerovnom terénne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť