Robustný exteriér, komfortný interiér

Vitajte doma: Výnimočný dizajn interiéru v modeli Golf Alltrack vás okamžite dostane. Dekoratívne kryty na palubnej doske a stredovej konzole v čiernom prevedení "Polar Night Black" a exkluzívne dekoratívne lišty "New Brushed Dark" na vnútornej strane dverí a nad odkladacou priehradkou dodávajú vnútornému priestoru nádych luxusu.

Jemnú stránku modelu Golf Alltrack zvýrazňujú exkluzívne poťahy s dizajnom "Summits" z jemného a predsa robustného materiálu. Pri výbave ArtVelurs, dodávanej na želanie, ktorá je k dispozícii v kombinácii s voliteľným sedadlom ergoActive, vás vzhľadom velúrovej kože presvedčia bočné vankúše sedadla. Čierny strop, dodávaný na želanie, stredová lakťová opierka vpredu, pedále v hliníkovom vyhotovení a ambientné osvetlenie vytvárajú v interiéri luxusnejšiu atmosféru a tvoria perfektný kontrast k okoliu terénu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť