Aj väčšie predmety tam uložíte bez námahy

Golf Alltrack vám ponúka priestor pre takmer všetky koníčky a potreby od výletu k pobrežiu za surfovaním až po veľký nákup v supermarkete. Vďaka jeho nízkej nakladacej hrane len 60 cm od vozovky a výškovo nastaviteľnému dnu batožinového priestoru môžete pohodlne prepraviť aj ťažké predmety. Dlhé predmety, ako napríklad lyže, vložíte do vozidla jednoducho prostredníctvom otvoru v operadle zadných sedadiel. Štyri kotviace oká uľahčujú upevnenie nákladu.

A keď potrebujete viac miesta, stačí zložiť kryt batožinového priestoru a odložiť ho do priestoru pod flexibilným dnom. Pre vaše bezpečie môžete priestor pre cestujúcich a batožinový priestor predeliť voliteľnou deliacou sieťou. V prípade, že potrebujete ešte väčší priestor, dá sa dno úplne vybrať a získate tak objem batožinového priestoru až 1 600 litrov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť