Golf sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy

Výber režimu jazdy

V modeli Golf Sportsvan jazdíte súčasne dynamicky a ekonomicky. Priali by ste si napriek tomu, aby bolo vaše vozidlo ešte športovejšie? Chceli by ste jazdiť ešte úspornejšie? S voliteľným výberom jazdného režimu sa rozhodnete podľa situácie a vlastných potrieb. Požadovaný režim zvolíte jednoducho stlačením tlačidla alebo pomocou dotykového displeja vášho systému infotainment. Pohon, riadenie, moment radenia pri dvojspojkovej prevodovke DSG sa potom automaticky prispôsobujú.

Režim jazdy ECO podporuje vodiča tak, aby jazdil ekologicky a úsporne. Prispôsobí pritom výkon motora a aktivuje systém štart-stop, ak bol vypnutý. S ohľadom na spotrebu energie zároveň optimalizuje reguláciu klimatizácie a termo manažment. V prípade, že ste sa rozhodli pre dvojspojkovú prevodovku DSG, skôr radí vyššie prevodové stupne a čo najčastejšie využíva funkciu voľnobehu.

Jazdiť samozrejme môžete aj úplne komfortne, umožní vám to režim NORMAL. Ak si chcete užiť mimoriadne dynamickú jazdu, je pre vás režim SPORT ten správny. Výnimočne flexibilný je však režim INDIVIDUAL. Pri ňom môžete kombinovať jednotlivé nastavenia podľa vlastných predstáv, dokonca si v tomto režime môžete uložiť obľúbené nastavenie kúrenia, klimatizácie a svetlometov.

* Výber režimu jazdy nie je dostupný pre všetky motory. Informujte sa u vášho predajcu Volkswagen alebo v konfigurátore.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen