S pevným pripojením na internet a pritom úplne mobilný

Telefonovanie

Sledujte hovor a napriek tomu sa sústreďte na premávku. Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov dodávané na želanie sa počas jazdy postará o pohodlné telefonovanie. Tieto systémy ponúkajú mimoriadne vysokú kvalitu hlasu vďaka digitálnemu rečovému procesoru, kvalitnému mikrofónu v strope a reproduktorom vozidla. Pomocou pripojenia k vonkajšej anténe je príjem optimálny aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu.

Vo verzii "Comfort" sa váš mobilný telefón pripojí k vonkajšej anténe prostredníctvom induktívneho anténového pripojenia, ktoré je integrované do stredovej lakťovej opierky. Telefón tam máte dobre uložený a ušetríte za kúpu dodatočného držiaka na telefón.

Verzia "Business" vrátane LTE vám prostredníctvom rozhrania Bluetooth umožní hovor preniesť do vozidla a pokračovať v ňom s využitím funkcie hands-free. Váš mobilný telefón môže zostať vo vašom vrecku. Systém môžete ovládať prostredníctvom hlasového ovládania, multifunkčného volantu alebo systému infotainment. Jednoducho a tak, ako chcete vy.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť