Ak chcete, môžete počúvať len rádio

Rádio a navigačné systémy

K výnimočným prvkom sériovo dodávaného rádia "Composition Colour" patrí farebný citlivý dotykový displej so skleneným povrchom a uhlopriečkou 16,5 cm (6,5 palca). Rádio FM a hudbu vo formáte MP3 a WMA budete počúvať zo štyroch reproduktorov. Zdrojom vašej hudby môže byť pamäťová SD karta.

Rádio "Composition Media" disponuje ôsmimi reproduktormi. Okrem toho je vybavený CD prehrávačom a možnosťami pripojenia, ktoré sú uvedené pri rádiu "Composition Colour", ale aj USB slotom a rozhraním Bluetooth pre telefonovanie. Ovládanie je mimoriadne komfortné, pretože farebný displej má uhlopriečku 20,3 cm (8 palcov).

Pri modeli Golf Sportsvan si môžete vybrať z dvoch na želanie dodávaných navigačných systémov. Systém Discover Media je vybavený veľkým farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov), ôsmimi reproduktormi, rádiom FM, CD prehrávačom, dvomi slotmi na SD kartu, rozhraním AUX-IN a USB, rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov a bezplatnými aktualizáciami softvéru.

Ak chcete viac: Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Pro" vám ponúka inovatívne ovládanie gestami ale aj hlasom. Systém okrem toho disponuje veľkým displejom s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 palca), na ktorom sú prehľadne zobrazené navigačné mapy v 3D formáte. Vybavený je ôsmimi reproduktormi, rádiom FM, DVD prehrávačom s prehrávaním hudobných formátov MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD kartu, rozhraním AUX-IN a USB, ale aj rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

Všetky spomenuté systémy sú vybavené anténnou diverzitou, ktorá zabezpečuje dobrý rádiový príjem aj v horších podmienkach.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť