VW Golf Sportsvan: Rádio a navigácia

 

Ste pripravený na koncert na želanie? Dve rádiá a dva navigačné systémy sú čiastočne súčasťou sériovej výbavy a čiastočne doplnkovej výbavy. Odlišujú sa počtom ich reproduktorov, typom a veľkosťou displejov a možnosťami pripojenia externých zdrojov.

Rádio "Composition Touch", dodávané štandardne pre výbavu Trendline, disponuje monochromatickým, dotykovým displejom s uhlopriečkou 12,7 cm a štyrmi reproduktormi. Číta SD karty, prijíma FM rádiové vysielače a umožní vám počúvať hudbu z externých audio zdrojov, ako sú chytré telefóny, prostredníctvom mediálneho vstupu AUX-IN.

Rádio "Composition Colour", ktoré je štandardom pre výbavu Comfortline dodatočne ponúka CD prehrávač, príjem FM/AM rádiových vysielačov a farebný dotykový displej s uhlopriečkou 12,7 cm. Zahŕňa až osem reproduktorov.

Rádio "Composition Media", dodávané štandardne pre výbavu Highline, s ôsmimi reproduktormi poskytuje ďalšie možnosti pripojenia, napríklad rozhranie Bluetooth pre mobilné telefóny. Farebný dotykový displej s uhlopriečkou 14,7 cm je veľmi prehľadný a pohodlne sa používa.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" je vybavený farebným dotykovým displejom s uhloprioečkou 14,7 cm, ôsmimi reproduktormi, FM/AM rádio príjmom, CD prehrávačom, dvomi slotmi na SD karty, vstupmi AUX-IN a USB a prípravou pre mobilný telefón s pripojením cez rozhranie Bluetooth. Vrátane bezplatných updatov počas prvých troch rokov.

Rovnako na želanie dodávaný navigačný systém "Discovcover Pro" disponuje displejom s uhlopriečkou 20,3 cm a dodatočne ponúka ovládanie hlasovými povelmi, prehľadné zobrazenie máp v 3D a pevný disk s veľkou kapacitou pamäte.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

 

Zavrieť