Golf Sportsvan Veľkolepý. Každý deň.

Neuveriteľne praktický.

Prvý dojem je veľmi dôležitý, pretože človek si ho vytvára za niekoľko okamihov. Pre nový Golf Sportsvan je to výhoda. Pretože svojím dynamickým dizajnom, splývajúcou líniou strechy a šikmým zadným oknom okamžite priťahuje všetky pohľady. Okrem toho má tento spoločník ešte jednu výhodu. Dojem urobí nielen svojimi vonkajšími hodnotami, ale aj v interiéri vám toho ponúkne veľa.

Galéria

Golf Sportsvan z rôznych perspektív.

Golf Sportsvan z rôznych perspektív.

Infotainment

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Hlasové ovládanie

Váš systém infotainment rozumie, čo chcete.

S hlasovým ovládaním využívate vo vašom vozidle rýchlejší a jednoduchší spôsob ovládania systému infotainment a rôznych iných funkcií. Hlasom môžete ovládať aj navigačný systém "Discover Media" a rádio "Composition Media" dodávané na želanie.

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

Dynaudio

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite dodávaný na želanie je vyladený podľa akustiky vozidla a prináša vám zvuk, ktorý neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú kvalitu.

Asistenčné systémy

Systém pre rozpoznávanie dopravných značiek

Včas rozpozná dopravné značky.

Tento na želanie dodávaný systém za vás nepretržite sleduje dopravné značky a informuje vás napríklad o obmedzení rýchlosti a zákaze predbiehania.

 

Parkovací asistent "Park Assist"

Prenechajte parkovanie vášmu autu.

Parkovací asistent "Park Assist" vás nadchne, aj keď patríte k tým vodičom, ktorí aj pred publikom dokážu svoje vozidlo zaparkovať na najužšie parkovacie miesta s veľkou ľahkosťou. Pretože tento systém rozpozná nielen vhodné parkovacie miesto, ale vie vozidlo aj riadiť.

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

 

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Vaše auto vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní.

 

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Efektívnosť

Výber režimu jazdy

Váš Volkswagen sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy.

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám záleží viac na komforte? S na želanie dodávaným výberom jazdného režimu si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, podmienok vozovky a dopravnej situácie.

Adaptívna regulácia podvozka DCC

Správne nastavenie vášho podvozka v každej situácii.

Adaptívna regulácia podvozka DCC dodávaná na želanie nastaví jazdné vlastnosti podľa vašich predstáv. Na výber máte športové, komfortné a normálne. Systém pritom nepretržite reaguje na rôzne jazdné vlastnosti.

Motory

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli čo najúspornejšie a spĺňali emisnú normu Euro 6.

Komfort

Kožená výbava

Stavte na nadčasovú eleganciu.

Na želanie dodávaná kožená výbava "Vienna" dodá interiéru prémiový vzhľad. Už pri nastupovaní vás privíta charakteristická vôňa kože. Vďaka nej zažijete jedinečný pocit exkluzívnej výbavy pri každej jazde.

 

Nastupovanie

Keď túžite po väčšom komforte.

Dvere nového modelu Golf Sportsvan sa dajú plynule doširoka otvoriť bez toho aby automaticky skočili do ďalšej polohy. Vďaka tomu sa dá do vozidla nastúpiť a vystúpiť ešte jednoduchšie.

 

Vyhrievané čelné sklo

Zachovajte si prehľad v každom ročnom období.

 

Poznáte to, keď sa vám čelné sklo pri nízkych teplotách zahmlí? Pomoc ponúka vyhrievané čelné sklo dodávané na želanie. Ale užitočné nie je len v zime. V lete pomáha proti prehrievaniu interiéru: Determálne sklo reflektuje infračervené žiarenie.

Panoramatické výklopné/posuvné strešné okno

Taký výhľad nadchne všetkých cestujúcich.

 

Predstavte si, že by ste strešné okno mohli vnímať ako slobodu. Panoramatické výklopné/posuvné strešné okno sa na želanie postará o viac svetla, vzduchu a dobrej nálady. Má takú veľkú plochu, že to prekvapí aj cestujúcich na zadných sedadlách.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky