Jazdíte s pripojením na internet

Car-Net "Guide & Inform"

Internet v aute sa pri spoločnosti Volkswagen nazýva Car-Net. Zahŕňa praktické služby a užitočné aplikácie. Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"* je na želanie k dispozícii v kombinácii s navigačným systémom "Discover Media" a "Discover Pro". Vďaka pripojeniu na internet máte k dispozícii vždy aktuálne údaje. V reálnom čase sa dozviete, či sa niekde vytvára dopravná zápcha alebo sa už uvoľnila. Mimoriadne komfortná je funkcia, ktorá automaticky prepočíta vašu trasu podľa aktuálnej dopravnej situácie.

Nechajte systém Car-Net vyhľadávať podľa miest, kde sa zastavíte a objavujte rôzne atraktívne reštaurácie pomocou online vyhľadávania zaujímavých cieľov. Rýchlo môžete nájsť aj iné ciele, ktoré budú pre vás zaujímavé. Či už je to hotel, čerpacia stanica alebo novo otvorené kino: Nepretržite aktualizované údaje na internete sa postarajú o vzrušujúce a užitočné objavy.

* Využívanie mobilných online služieb Car-Net "Guide & Inform" je možné len s voliteľným navigačným systémom "Discover Media". Okrem toho potrebujete mobilné zariadenie (napr. smartfón), ktoré ponúka možnosť vytvorenia mobilného WiFi hotspotu. Prípadne môžete využiť na želanie dodávaný "CarStick" a samostatnú SIM kartu s predplateným dátovým paušálom. Služby Car-Net sú k dispozícii len s existujúcou alebo samostatne uzatvorenou zmluvou medzi Vami a Vašim mobilným operátorom a len v rámci pokrytia príslušnou mobilnou sieťou. Využívaním internetu Vám môžu, v závislosti od Vášho dátového paušálu a hlavne pri prevádzke v zahraničí, vzniknúť dodatočné náklady (napr. roamingové poplatky). Kvôli objemom mobilných dát vyplývajúcich z využívania služieb Car-Net sa odporúča uzavrieť s Vašim mobilným operátorom zmluvu na niektorý dátový paušál! Na využívanie mobilných online služieb Car-Net Guide & Inform je potrebné uzavrieť osobitnú zmluvu s Volkswagen AG. Aby mohol zákazník služby využívať počas celej doby, má po prevzatí vozidla čas 90 dní na registráciu vozidla na www.volkswagen.com/car-net. Služba tiesňového volania do dispečingu Car-Net je aktivovaná už pri odovzdaní vozidla bez registrácie. Dostupnosť služieb Car-Net sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Tieto služby sú k dispozícii na dobu určenú zmluvou. Bližšie informácie k službám Car-Net získate u Vášho Volkswagen partnera; informácie o tarifách mobilných služieb u Vášho mobilného operátora.

Die Nutzung der mobilen Online-Dienste (Car-Net) ist nur mit den optionalen Ausstattungen "Discover Media" und "Discover Pro" möglich. Zusätzlich benötigen Sie ein mobiles Endgerät (z.B. Smartphone), das die Fähigkeit besitzt als mobiler WLAN Hotspot zu agieren. Alternativ kann mit der Option Telefonschnittstelle "Business" ein Mobiltelefon mit remote SIM Access Profile (rSAP) oder eine SIM-Karte mit Telefon- und Datenoption genutzt werden. Die Car-Net Dienste sind nur mit einem bestehenden oder separat abzuschließenden Mobilfunkvertrag zwischen Ihnen und Ihrem Mobilfunkprovider und nur innerhalb der Abdeckung des jeweiligen Mobilfunknetzes verfügbar. Durch den Empfang von Datenpaketen aus dem Internet können, abhängig von Ihrem jeweiligen Mobilfunktarif und insbesondere beim Betrieb im Ausland, zusätzliche Kosten (z.B. Roaming-Gebühren) entstehen. Aufgrund des im Rahmen der Nutzung der Car-Net Dienste anfallenden Datenvolumens wird die Vereinbarung einer Daten-Flatrate mit Ihrem Mobilfunkprovider dringend empfohlen. Zur Nutzung von Car-Net ist ein separater Vertrag mit der Volkswagen AG online abzuschließen. Der Kunde hat nach Übergabe des Fahrzeugs 90 Tage Zeit, um das Fahrzeug unter www.volkswagen.com/Car-Net zu registrieren. Die Verfügbarkeit der Car-Net Dienste kann länderabhängig unterschiedlich ausfallen. Diese Dienste stehen für die jeweils vereinbarte Vertragslaufzeit zur Verfügung und können während der Vertragslaufzeit inhaltlichen Änderungen unterliegen. Nähere Informationen zu Car-Net erhalten Sie unter www.volkswagen.com/Car-Net und bei Ihrem Volkswagen Partner; Informationen zu Mobilfunk-Tarifbedingungen bei Ihrem Mobilfunkanbieter.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen