Väčší priestor. Menší stres pri nakladaní batožiny

Veľkorysý batožinový priestor

O priestorový zázrak v modeli Golf Sportsvan sa postarajú predovšetkým zadné sedadlá. Dajú sa rozdeliť a posúvať dopredu alebo dozadu, podľa toho, či potrebujete viac priestoru pre cestujúcich alebo pre vaše nákupy. V prípade, že sklopíte operadlá zadných sedadiel, získate veľkú ložnú plochu. Spolu s výškovo nastaviteľným dnom batožinového priestoru vytvoríte rovnú ložnú plochu, ktorá vám výrazne uľahčí nakladanie veľkých a ťažkých predmetov. Stredová lakťová opierka vzadu disponuje otvorom pre prepravu dlhých predmetov. Vďaka tomu rýchlo uložíte lyže, snowboard alebo slnečník bez nutnosti sklopiť operadlá zadných sedadiel.

Od výbavy Comfortline je možné úplne sklopiť operadlo sedadla pre spolujazdca vpredu a získať tak ešte väčší priestor. S touto výbavou vám nič nestojí v ceste pre ďalšiu návštevu obchodu s nábytkom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen