Zatvoriť menu
Zatvoriť

Veľkolepý Golf

Patrí do rodiny Golf a jeho výnimočná úloha v rámci modelového radu sa odráža v jeho názve a dizajne. Nový Golf Sportsvan sa navonok prezentuje športovo a vo vnútri mimoriadne priestranným interiérom.

Komfort

Priestorový zázrak na vysokej úrovni. Nový Golf Sportsvan ponúka veľký priestor pre celú rodinu a jej batožinu. Okrem toho získate lepší prehľad o tom, čo sa deje v premávke, vďaka vyššej polohe sedenia, ktorá vám tiež zabezpečí pohodlné nastupovanie a vystupovanie.

Sklopné stolíky
Odkladacie priečinky
Odkladacie priehradky v čalúnení dverí
Komfort sedenia
Sedadlo ergoActive

Stolček, sklop sa!

Pasažierom na zadných sedadlách robia jazdu pohodlnejšou odkladacie vrecká a sklopné stolíky na zadnej strane operadiel predných sedadiel. Dodáva sa od výbavy Comfortline.

Dôležité veci máte na dosah ruky

Buď v praktickom odkladacom priečinku v palubnej doske alebo v mnohých ďalších odkladacích priehradkách, ktoré sú ľahko dostupné. Výnimočným prvkom výbavy je odkladacia schránka v palubnej doske s funkciou chladenia na nápoje alebo jedlo, ktorá je súčasťou sériovej výbavy.

Vždy chcete byť na inom mieste. Všetky potrebné veci chcete mať na svojom mieste

Odkladacie priehradky vo dverách vám ponúkajú priestor pre všetky potrebné maličkosti, aby ste všetko ľahko našli a vyhli sa zdĺhavému hľadaniu.

V modeli Golf Sportsvan si užijete pohodlie zvýšeného sedenia

Zvýšená poloha sedenia vám počas jazdy poskytne lepší prehľad o situácii na ceste a uľahčí vám nastupovanie a vystupovanie. Vďaka lakťovej opierke a flexibilnej zadnej lavici si cestujúci na zadných sedadlách užijú väčšie pohodlie.

Keď vám záleží na vašej chrbtici

Toto je vaše nové najobľúbenejšie miesto. Voliteľné sedadlo ergoActive vám ponúka vysoký komfort sedenia vďaka jeho nastaveniu v štrnástich smeroch. Vďaka tomu si môžete sedadlo nastaviť podľa vašich telesných proporcií a uvoľniť chrbticu. Sedadlo disponuje integrovanou masážnou funkciou a funkciou vyhrievania.

Dizajn

LED svetlomety

Skvelé svetelné podmienky, aj mimo vozidla

Dizajn modelu Golf Sportsvan perfektne dotvárajú voliteľné LED svetlomety. Okrem toho sú energeticky úsporné a vďaka svetelnému spektru, ktoré je podobné dennému svetlu, neunavujú tak vaše oči.

Exteriér
Interiér
Disky
Koža "Vienna"

Ohromí vás športovým vzhľadom

Na modeli Golf Sportsvan je zjavná jeho príslušnosť k rodine. Je to typický Golf a predsa je iný. Jeho vzhľad odráža jeho neuveriteľnú všestrannosť.

Priestor, kde zrelaxujete

Vysokokvalitný dizajn a dômyselná koncepcia odkladacích schránok v interiéri modelu Golf Sportsvan vás nanovo nadchne každý deň.

Skvelá ponuka diskov pre vás

Ktorá kombinácia diskov a pneumatík sa dokonale hodí k vášmu modelu Golf Sportsvan je čisto vec názoru. Disky z ľahkej zliatiny jednoznačne podčiarknu športový charakter modelu Golf Sportsvan.

Stavte na nadčasovú eleganciu

Užite si pri každej jazde výnimočný pocit exkluzívnej atmosféry. Pretože na želanie získate pre váš Golf Sportsvan výbavu z najjemnejšej kože alebo "ArtVelours", okrem iného s vyhrievaním sedadiel a praktickým multifunkčným volantom.

Galéria

Golf Sportsvan z rôznych perspektív

Asistenčné systémy

Park Assist
Blind Spot monitor
ACC a Front Assist
Trailer Assist
Systém rozpoznania únavy

Parkovanie je také jednoduché

S parkovacím asistentom "Park Assist" nájdete vhodné parkovacie miesto veľmi ľahko. V rámci možností systému prídete do cieľa a zaparkujete mimoriadne pohodlne.

Na ostatné vozidlá vás upozorní skôr, ako sa k vám dostanú príliš blízko

Blind Spot monitor, dodávaný na želanie, vás v rámci možností daných systémom upozorňuje LED ikonou v spätnom zrkadle počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch a za vozidlom a upozorní vás na vozidlá prichádzajúce z boku.

Zaistí voľný priestor pri jazde a ochranu pri prekvapivých situáciách

Voliteľný automatický distančný radar ACC vás v rámci svojich systémových možností podporuje pri udržiavaní odstupu od vozidla pred vami. Voliteľný systém "Front Assist" chráni vás a okolie pred nepredvídateľnými situáciami.

Jednoduché parkovanie. Aj s veľkým prívesom

Ten, kto si už raz vyskúšal parkovanie s prívesom, vie, aké to môže byť komplikované. Pomôže vám pritom voliteľný systém "Trailer Assist". Vy musíte len nastaviť požadovaný smer jazdy a asistent manipulácie s prívesom "Trailer assist", v rámci možností daných systémom, jednoducho zacúva na určené miesto. Vy musíte len pridávať plyn, brzdiť a mať oči otvorené.

Aby vás únava nedobehla

Neúnavne sleduje, či nie ste unavený vy: systém rozpoznania únavy. Hneď ako systém v rámci svojich možností zaregistruje odlišnosti v riadení vozidla od riadenia plne koncentrovaného vodiča, reaguje výstražným zvukovým signálom. Súčasne sa na palubnom počítači objaví vizuálny symbol, ktorý vodičovi odporučí, aby si urobil prestávku.

Infotainment

Rozšírte svoj informačný a zábavný program aj vo svojom modeli Golf Sportsvan. Vďaka inovatívnym systémom infotainment si užijete skvelú zábavu, ktorú máte radi a získate perfektné pripojenie na internet, aby ste mohli objavovať napríklad nové oblasti.

Car-Net "Guide & Inform"
Car-Net "Security & Service"
Car-Net App-Connect

Jazdíte s pripojením na internet

Opustite svoju komfortnú zónu a vyrazte na cestu za novými dobrodružstvami. So službami Car-Net "Guide & Inform"* nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, voľné parkovacie miesta v parkovacích domoch alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Chráni vás a vaše vozidlo

S voliteľnými službami Car-Net "Security & Service" máte prístup k dôležitým údajom vášho vozidla. Služba núdzového volania vás v prípade nehody automaticky spojí s partnerom Volkswagen. Pomocou senzoriky nárazu sa poloha vášho vozidla a údaje o vozidle automaticky odošlú ďalej a zároveň je informovaná záchranná služba. Prostredníctvom modulu troch tlačidiel môžete manuálne nahlásiť autonehodu, ktorú ste videli.

Používajte vaše aplikácie aj vo vašom vozidle

S voliteľným systémom Car-Net "App-Connect" môžete veľa vašich osobných aplikácií z vášho smartfónu jednoducho, bezpečne a pohodlne ovládať prostredníctvom dotykového displeja vášho systému infotainment v stredovej konzole. V závislosti od toho, aký vlastníte smartfón, môžete na pripojenie k systému infotainment využiť MirrorLink®, Android Auto™ od Google a Apple CarPlay™.

Efektívnosť

Motory v modeli Golf Sportsvan podporujú športový štýl jazdy s nízkou spotrebou paliva.

Motory
Aktívne vypínanie valcov ACT
Adaptívna regulácia podvozka DCC
Výber režimu jazdy

Užívajte si výraznú hnaciu silu pri nízkej spotrebe paliva

Benzínové TSI a naftové TDI motory* sú optimalizované na vysokú hnaciu silu pri nízkej spotrebe paliva, vďaka čomu vás úplne nadchnú.

* Do ponuky budú zaradené neskôr.

Odpojí dva valce a šetrí palivo

Kontroluje vašu spotrebu paliva: aktívne vypínanie valcov ACT. Pri nízkom výkone takmer nepostrehnete, že motor beží len na dva valce. Umožňuje to systém aktívneho vypínania valcov. Prostredníctvom neho môžete výrazne znížiť spotrebu paliva.

Váš podvozok si zvolí správne nastavenie

Adaptívna regulácia podvozka DCC, dodávaná na želanie, nepretržite nastavuje charakter tlmičov podľa jazdnej situácie a stavu vozovky. Na výber máte športové, komfortné a normálne nastavenie tlmičov.

Golf Sportsvan sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám viac záleží na komforte? S výberom jazdného režimu dodávaného na želanie si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, charakteru vozovky a dopravnej situácie.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen