Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. Buzz. Všade byť doma

 

Spoluvytváranie budúcnosti mobility pre nás znamená: elektromobilita pre všetkých.

S maximálnou slobodou, nadšením a osobnosťou. Vyvíjame vozidlá, ktoré ukazujú, kto sú ľudia, ktorí ich riadia. A ako žijú. Preto pracujeme na veľkých ideách a malých detailoch, vďaka ktorým bude budúcnosť lepšia.

ID. Buzz. Vybavený našimi najlepšími ideami nanovo definuje to, čo môže vozidlo v súčasnosti predstavovať: Mobilný domov a priestor pre kreativitu. ID. Buzz pozná, na želanie, vaše obľúbené skladby. A vie, ako vás na vašej ceste najlepšie podporiť. Napríklad svojou variabilnou koncepciou priestoru a veľkým priestorom pre vašu rodinu a dobrodružstvo. Vyrazte spolu do prírody a zostaňte aj na noc.

S AR head-up displejom ľahko nájdete aj najvzdialenejšie miesta. Zrazu budete cítiť vietor a more. Spomienky sa prebudia. Rovnako ako oči vozidla ID. Buzz, keď vás osobne privíta svojimi inteligentnými LED svetlometmi.

ID. Buzz od spoločnosti Volkswagen je priateľom rodiny. A váš spoločník v stresujúcom každodennom živote. Pretože elektromobil vám ponúka všetko, čo vám uľahčí život: moderný komfort, úplne nový dizajn interiéru a čoskoro plne automatizovaný režim jazdy. Vďaka tomu sa z vodiča stane spolujazdec. A môžete robiť to, čo vás inšpiruje.

Priestorový zázrak. Veľký batožinový priestor.

Veľkú pozornosť sme venovali optimálnemu využitiu priestoru, aby ste vo svojom ID. Buzz mohli byť flexibilný. Priestranný batožinový priestor ponúka veľa miesta pre veľké nápady. A ak chcete, jednoduchými hmatmi vytvoríte v interiéri ešte viac úložného priestoru. Ľahko vďaka flexibilnej koncepcii sedenia.

AR head-up displej. Špičková technológia pre skautov.

ID. Buzz je revolučný. Jeho AR head-up displej premieta navigáciu priamo na cestu pred vozidlo. A vďaka projekcii rozšírenej reality vidíte smerové šípky presne tam, kam máte ísť. Vďaka tomu sa vždy dostávate do cieľa bez toho, aby ste museli váš pohľad odvrátiť od sledovania cesty.

LED oči. Pozerá sa na to podstatné.

Namiesto typických okrúhlych predných svetlometov má ID. Buzz inteligentné LED "oči", ktoré interaktívne komunikujú s vodičom a chodcami. Napríklad, ak chcete odbočiť, jeho svetlomety blikajú do požadovaného smeru. A ak ID. Buzz zaregistruje chodcov a cyklistov na okraji cesty, dokonca sa na nich pozrie a svetlými signálmi na seba decentne upozorní. Dosť predvídavé, nie?

Dotyková plocha. Novo objavené koleso.

ID. Buzz sa riadi veľmi ľahko, pretože všetko je intuitívne zamerané na vodiča. V kokpite už nie sú žiadne gombíky a tlačidlá. Vďaka dotykovej ploche na volante stačí na ovládanie funkcií ľahký dotyk. Stačí poklepať na volant a môžete začať ďalšie dobrodružstvo.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen