Nový Volkswagen ID.

Čoskoro si ho môžete predrezervovať.

Budúcnosť stojí pred dverami Nová éra mobility začína s modelom ID.: 100% elektrická a inteligentne digitálne pripojená k internetu. Prezentuje ju elektromobil, ktorý spája progresívny dizajn, intuitívne ovládanie a novú koncepciu priestoru pre fascinujúci zážitok z jazdy. Nastúpte teda a zažite to, čo si pre vás pripravila budúcnosť.

Výbava nového ID. ID. je viac ako len auto. Môžete sa s ním rozprávať, reaguje na vaše pokyny a časom sa čo najviac prispôsobí vašim potrebám. Tu sa dozviete viac o mnohých inováciách, ktoré ponúka.

Interaktívne svetlá

ID. je ako dobrý priateľ, ktorý vás podporuje, keď ste na cestách. Jeho svetelná koncepcia je interaktívnejšia ako všetko, čo ste doteraz videli vo vozidle. Pozdraví vás, ponúka voliteľnú podporu pri navigácii a v prípade nebezpečenstva vás vyzve k tomu, aby ste začali brzdiť. Pri vystupovaní vás dokonca môže varovať pred blížiacimi sa účastníkmi cestnej premávky. Najlepšia funkcia je: Svetlo robí to, čo mu prikážete - na želanie prostredníctvom hlasového ovládania.

Inovatívne Matrix LED svetlomety

Keď sa približujete k vášmu modelu ID., prebudí sa, rozpozná vás a pozdraví vás rozsvietením Matrix LED svetlometov. Vždy osvetlia vašu cestu a dokonale sa prispôsobia takmer každému prostrediu. Vďaka tomu jazdíte ešte predvídavejšie.

Čoskoro sa spustí predrezervácia

Už len krátku chvíľu, a potom si budete môcť predrezervovať špeciálnu edíciu exkluzívneho modelu ID., ktorá bude k dispozícii v troch variantoch.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Aký je dojazd elektromobilu?

Fakty namiesto predsudkov

Nabite a zaplaťte.

Naozaj je to také jednoduché.

Pripravený je vtedy, keď aj vy: ID. Crozz

Vízia elektromobility: ID. Vizzion

Všade byť doma: ID. Buzz