e-up! Čisto elektrický. Každý deň.

Elektrizujúci bonus vo výške 2 000 €

e-up! už od 19 900 €

Na každý deň. A stále neobyčajný.

Chcete prejsť na elektromobilitu? Stačí nastúpiť! Nový e-up! vám ponúka túto možnosť. Jeho výkonný elektromotor sa postará o skutočné potešenie z jazdy - čisto elektricky, s nulovými emisiami a dojazdom až 160 kilometrov. Objavujte teraz všetko, vďaka čomu je nový e-up! ideálnym spoločníkom na každý deň. Aj pre vás!

Galéria

Zažite nový e-up! z rôznych perspektív.

Zažite nový e-up! z rôznych perspektív.

Nadšene ekologický.

Dojazd až 160 km s nulovými emisiami.

"e" pre nás neznamená len elektronický a bez emisií, ale aj efektívny. Nový e-up! preto kombinuje moderný elektropohon s ďalšími inovatívnymi technológiami a ponúka vám dojazd až 160 kilometrov. Pre ekologickú a vzrušujúcu jazdu v meste a tiež mimo neho.

 

 

Z bodu A do bodu B s "e".

Aby bol e-up! vždy neobmedzene mobilný, ponúka Volkswagen rozličné možnosti nabíjania, ktoré zabudovanú lítiovo-iónovú akumulátorovú batériu vždy zásobia dostatkom elektrického prúdu - a to celkom nekomplikovaným spôsobom: Jednu možnosť predstavuje nabíjanie e-up! nabíjacím káblom pre bežnú elektrickú zásuvku doma alebo z verejnej nabíjacej stanice striedavým prúdom. Tu trvá nabíjanie šesť až desať hodín. Alebo sa môžete rozhodnúť pre inštaláciu nástennej nabíjacej stanice (Wallbox) doma. Vtedy máte k dispozícii najvyšší komfort a maximálny možný nabíjací výkon z domácej prípojky. Tým sa dá čas nabíjania skrátiť na šesť hodín. Najrýchlejšiu možnosť nabíjania predstavuje nabíjanie jednosmerným prúdom. Na to sú k dispozícii verejné nabíjacie stanice, ku ktorým možno kedykoľvek e-up! pripojiť. S na želanie dodávaným systémom CCS na rýchle nabíjanie potrebujete iba tridsať minút na nabitie batérie na 80 %.

CCS: Nabíjacia zásuvka pre striedavý a jednosmerný prúd.

Vďaka na želanie dodávanému systému Combined Charging System potrebuje e-up! iba jednu nabíjaciu zásuvku, ktorá umožňuje nabíjanie dvoma spôsobmi: striedavým prúdom zo sieťovej zásuvky, nabíjacieho stojana alebo Wallboxu, ako aj rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom z verejného nabíjacieho stojana.

Všetko na očiach. Všetko pod kontrolou.

Najdôležitejšie údaje máte stále pred očami.

Všetky špecifické informácie elektromobilu ako hodnoty spotreby, jazdný a rekuperačný stupeň, dojazd, momentálna a priemerná spotreba energie alebo tiež výkonový prehľad, pripravenosť na jazdu a stav nabitia batérie. Vďaka prehľadnosti displeja palubného počítača je vodič modelu e-up! vždy perfektne informovaný. A vďaka "maps + more" dock môžete k modelu e-up! jednoducho pripojiť aj váš smartfón.

Vždy dobrá klíma.

Nový e-up! sa stará o dobrú klímu - aj v interiéri: so sériovou automatickou klimatizáciou "Climatronic", ktorá nielen udržiava konštantnú teplotu, ale zabraňuje aj vnikaniu zápachu do kabíny.

Viac ako len okrajové prvky.

Interiér modelu e-up! so svojím nezameniteľným dizajnom získal modrými dekoratívnymi švami na venci volantu, rukoväti ručnej brzdy a hlavici voliacej páky špecifické akcenty.

Tu sa každý rád posadí.

Vďaka svojmu nezameniteľnému dizajnu integrálne sedadlá nielen dobre vyzerajú, ale sú aj príjemné na dotyk. Použité materiály a kvalitné vypracovanie tak môžete bezprostredne cítiť. So sériovým vyhrievaním sedadiel vpredu vám nový e-up! poskytuje ďalší príjemný prvok a dokazuje to, že aj komfortu v interiéri bola venovaná veľká pozornosť.

maps + more.

Nový e-up! vás nadchne nielen širokou škálou individualizácie, ale aj modernou konektivitou. Váš smartfón s voľne dostupnou aplikáciou Volkswagen "maps + more" a rádio "Composition Phone" sa vďaka tomu stanú vaším ideálnym sprievodcom po celý deň.

Malé "e", veľký pohon

Inovácia, ktorá fascinuje.

S modelom e-up! prináša Volkswagen technológie budúcnosti tu a teraz. A preto zákazníci už dnes dostanú technicky vyspelý, bezpečný a predovšetkým každodenne využiteľný elektromobil so zvyčajným štandardom kvality a komfortu. Pravý Volkswagen.

Motor.

Predsudok, že vozidlá s elektrickým pohonom nie sú výkonné, dokáže nový e-up! od prvej otáčky hravo vyvrátiť so svojím výkonom 60 kW (82 k) a krútiacim momentom 210 Nm. Jeho ďalšie parametre sú tiež presvedčivé. Alebo ste vedeli, že maximálnu rýchlosť 130 km/h a zrýchlenie z 0 na 100 za 12,4 sekundy sa dá dosiahnuť len prostredníctvom energie z akumulátorovej batérie?

100 km stojí menej ako 1,40 €

e-up! spotrebuje na 100 kilometrov 11,7 kWh - teda asi 1,40 € (pri aktuálnej cene za elektrinu 0,12 € za kWh, zdroj: ZSE, a.s., cena za dodávku a distribúciu elektriny, sadzba DD2). Model e-up! tak patrí k najúspornejším elektromobilom svojho druhu.

e-up!: Teraz aj do vrecka.

Ako keby e-up! nebol už sám dosť inovatívny, Volkswagen preň pripravil ešte ďalšiu technickú lahôdku: aplikáciu pre smartfóny, ktorou sa dajú v kombinácii s "Car-Net Portal" mnohé funkcie vozidla ovládať na diaľku. Je to nielen nanajvýš komfortné, ale súčasne vám umožňuje vyštartovať s úplne nabitou batériou a optimalizovať spotrebu energie.

 

-> Viac informácií o systéme Car-Net

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.