Volkswagen e-mobilita Neodopierajte si nič. Okrem emisií.

e-up! & e-Golf Modely na čisto elektrický pohon

Čisto elektrický model: e-up!

Elektrizujúce deň čo deň: Heslo "Malé auto, veľký pokrok" prezentuje model e-up!, ktorí s rôznymi inováciami, výkonným elektromotorom a dojazdom až 160 kilometrov presvedčí nielen vodiča, ale aj životné prostredie.

Dôverne známa budúcnosť: e-Golf

Prvý Golf na čisto elektrický pohon prezentuje, ako môže dôverne známa budúcnosť pôsobiť. S najmodernejšou technikou v dôverne známom šate jazdí toto viacúčelové vozidlo na 100% čisto elektrický pohon a lokálne s nulovými emisiami. Pri 100% komforte a potešení z jazdy.

Golf GTE Nový význam rýchlosti

To najlepšie z dvoch svetov pohonu

Tento silný plug-in hybrid s génmi modelu GTI predstavuje perfektnú symbiózu emócií, inovácií a účinnosti: s výkonom 150 kW / 204 k dosahuje spotrebu len 1,6 - 1,8 l/100 km (emisie CO2: 36 - 40 g/km).

Passat GTE & Passat GTE Variant Plug-in hybrid bez kompromisov

Passat GTE

Ukazuje cestu smerom k budúcnosti: Passat GTE s účinnou technológiou plug-in hybrid prináša na cestu strhujúcu hnaciu silu, a súčasne je neuveriteľne úsporný. Takto spája to najlepšie z dvoch svetov - priamo a nekompromisne.

Passat Variant GTE

Nekompromisný plug-in hybrid je v ponuke tiež ako priestranný Passat Variant. Vďaka kombinácii elektrického pohonu s nulovými emisiami a benzínového motora má dojazd 50 kilometrov na čisto elektrický pohon a až do 1 000 kilometrov v hybridnom režime.