Cestu vám osvetlia účinnou technológiou

Svetlá

"Light Emitting Diode" LED je geniálny vynález, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou modernej techniky. V porovnaní s klasickou žiarovkou, ktorá vydáva veľa energie vo forme tepla a nie svetla, predstavuje technológia LED skutočný zázrak pri úspore energie. Táto technológia je okrem iného zárukou dlhšej životnosti a nižšej poruchovosti.

V modeli e-Golf sú svetelné diódy použité na rôznych miestach, predovšetkým v predných a zadných svetlometoch. Full LED svetlomety so svetelným spektrom podobným dennému produkujú príjemné svetlo a súčasne poskytujú dobré osvetlenie vozovky. Charakteristické denné LED svietenie v tvare písmena C predstavuje viac ako len dizajnový prvok, pretože zvyšuje viditeľnosť vášho vozidla na ceste. Touto vlastnosťou bodujú tiež dizajnovo pekné zadné LED svetlá.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen