Cestu vám osvetlia účinnou technológiou

Svetlá

"Light Emitting Diode" LED je geniálny vynález, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou modernej techniky. V porovnaní s klasickou žiarovkou, ktorá vydáva veľa energie vo forme tepla a nie svetla, predstavuje technológia LED skutočný zázrak pri úspore energie. Táto technológia je okrem iného zárukou dlhšej životnosti a nižšej poruchovosti.

V modeli e-Golf sú svetelné diódy použité na rôznych miestach, predovšetkým v predných a zadných svetlometoch. Full LED svetlomety so svetelným spektrom podobným dennému produkujú príjemné svetlo a súčasne poskytujú dobré osvetlenie vozovky. Charakteristické denné LED svietenie v tvare písmena C predstavuje viac ako len dizajnový prvok, pretože zvyšuje viditeľnosť vášho vozidla na ceste. Touto vlastnosťou bodujú tiež dizajnovo pekné zadné LED svetlá.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť