Parkovanie môže byť také jednoduché

Parkovací asistent "Park Assist"

Na želanie dodávanému parkovaciemu asistentovi stačí len 80 cm navyše od dĺžky parkovacieho miesta, aby váš e-Golf na to miesto zaparkoval. Vhodné parkovacie miesto dokáže rozpoznať dokonca sám počas jazdy maximálne do rýchlosti 40 km/h. Vodiča podporuje nielen pri cúvaní na pozdĺžne parkovacie miesto, ale aj pri parkovaní dopredu na priečne a pozdĺžne parkovacie miesta - napríklad v podzemných garážach, kde sú často úzke parkovacie miesta.

Vy ovládate spojku, pedál akcelerátora a brzdu a asistenčný systém manévruje vaše vozidlo na parkovacie miesto pozdĺž ideálnej línie a z pozdĺžnych miest dokáže vozidlo aj vyparkovať. Kontrolu nad vozidlom môžete kedykoľvek prebrať uchopením volantu, vyradením prevodového stupňa alebo stlačením tlačidla "Park Assist".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen