Batériu vášho modelu e-golf nabijete veľmi jednoducho

Možnosti nabíjania

Také flexibilné ako samotný model e-Golf sú aj možnosti nabíjania jeho zabudovanej lítium-iónovej batérie. Ak budete váš e-Golf nabíjať prostredníctvom domácej elektrickej zásuvky, bude doba nabíjania batérie asi 17 hodín. Ak sa rozhodnete pre inštaláciu domácej nabíjacej stanice "wallbox", získate maximálny komfort a k dispozícii budete mať maximálny nabíjací výkon z domácej elektrickej siete. Takto sa doba nabíjania doma skráti na 6 hodín. To isté platí aj pre nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach so striedavým prúdom. Aj tu trvá nabíjanie len šesť hodín. Najrýchlejšie je e-Golf nabitý prostredníctvom verejných nabíjacích staníc s jednosmerným prúdom. Takéto nabíjacie stĺpy s jednosmerným prúdom, ktoré umožňujú nabitie batérie na 80% kapacitu len za 45 minút prostredníctvom konektoru CCS na Slovensku postupne pribúdajú.
Konektor CCS sa pre každý e-Golf dodáva sériovo.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen