Zažite moderný dizajn s intuitívnym ovládaním

Interiér

Interiér modelu e-Golf vytvára svojím výnimočným dizajnom e-špecifické akcenty prostredníctvom modrých kontrastných švov na volante, radiacej páke a koberčekoch. Veniec volantu, hlavica radiacej páky a rukoväť ručnej brzdy sú čalúnené exkluzívne vypracovanou kožou.

Rovnako špeciálny je sériovo dodávaný navigačný systém Discover Pro, ktorý disponuje rôznymi inovatívnymi funkciami. Veľký farebný dotykový displej s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 cm) vám ponúka komplexný prehľad relevantných informácií, napríklad dojazdu, spotreby energie alebo štatistiky rekuperácie. Digitálny prístrojový panel Active Info Display a funkcia "Powermeter" sú tiež vytvorené tak, aby ste mali prehľad o najdôležitejších údajoch o vozidle.

Okrem toho disponuje jednou výnimočnou výbavou: voliteľným ambientným osvetlením, ktoré zahŕňa náladové a prahové lišty osvetlené modrým svetlom. Toto ambientné osvetlenie vytvára futuristickú atmosféru, ktorá je v modeli e-Golf zreteľná hlavne počas nočných jázd.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť