Zažite moderný dizajn s intuitívnym ovládaním

Interiér

Interiér modelu e-Golf vytvára svojím výnimočným dizajnom e-špecifické akcenty prostredníctvom modrých kontrastných švov na volante, radiacej páke a koberčekoch. Veniec volantu, hlavica radiacej páky a rukoväť ručnej brzdy sú čalúnené exkluzívne vypracovanou kožou.

Rovnako špeciálny je sériovo dodávaný navigačný systém Discover Pro, ktorý disponuje rôznymi inovatívnymi funkciami. Veľký farebný dotykový displej s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 cm) vám ponúka komplexný prehľad relevantných informácií, napríklad dojazdu, spotreby energie alebo štatistiky rekuperácie. Digitálny prístrojový panel Active Info Display a funkcia "Powermeter" sú tiež vytvorené tak, aby ste mali prehľad o najdôležitejších údajoch o vozidle.

Okrem toho disponuje jednou výnimočnou výbavou: voliteľným ambientným osvetlením, ktoré zahŕňa náladové a prahové lišty osvetlené modrým svetlom. Toto ambientné osvetlenie vytvára futuristickú atmosféru, ktorá je v modeli e-Golf zreteľná hlavne počas nočných jázd.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen