Vidieť a byť videný

Exteriér

Futuristický a predsa dôverne známy: Výrazný Volkswagen e-dizajn ponúka okrem typických modrých elementov rôzne atraktívne prvky, ktoré vozidlo zhodnocujú nielen z hľadiska dizajnu. Okrem full LED svetlometov so svetelným spektrom podobným dennému tu patria nápadné denné LED svetlá s charakteristickou svetelnou identitou v tvare písmena C, ktorých výraznými vlastnosťami sú vysoká svietivosť pri nízkej spotrebe energie.

K efektívnosti vozidla prispievajú tiež 16-palcové disky z ľahkých zliatin "Astana" s nižšou hmotnosťou a pneumatikami s optimalizovaným valivým odporom. Spolu so strešným spojlerom dodávajú modelu e-Golf ešte výraznejší dynamický vzhľad. Okrem iného sa zlepší aerodynamika, ktorá má okrem iného pozitívny vplyv na dojazd.

e-Golf vás presvedčí aj svojimi zadnými partiami, napríklad zadnými LED svetlami a LED osvetlením evidenčného čísla vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť