Vidieť a byť videný

Exteriér

Futuristický a predsa dôverne známy: Výrazný Volkswagen e-dizajn ponúka okrem typických modrých elementov rôzne atraktívne prvky, ktoré vozidlo zhodnocujú nielen z hľadiska dizajnu. Okrem full LED svetlometov so svetelným spektrom podobným dennému tu patria nápadné denné LED svetlá s charakteristickou svetelnou identitou v tvare písmena C, ktorých výraznými vlastnosťami sú vysoká svietivosť pri nízkej spotrebe energie.

K efektívnosti vozidla prispievajú tiež 16-palcové disky z ľahkých zliatin "Astana" s nižšou hmotnosťou a pneumatikami s optimalizovaným valivým odporom. Spolu so strešným spojlerom dodávajú modelu e-Golf ešte výraznejší dynamický vzhľad. Okrem iného sa zlepší aerodynamika, ktorá má okrem iného pozitívny vplyv na dojazd.

e-Golf vás presvedčí aj svojimi zadnými partiami, napríklad zadnými LED svetlami a LED osvetlením evidenčného čísla vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen