Dynamika súčasnosti: motor modelu e-Golf

e-pohon

Silný, takmer tichý agregát nového modelu e-Golf (spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: kombinovaná 14,1 (17" disky) - 13,2 (16" disky); kombinované emisie CO2 v g/km: 0; trieda energetickej efektivity: A+*) účinne dokazuje výkonnosť moderných elektromotorov. Maximálny výkon 100 kW a krútiaci moment 290 Nm, ktoré sú k dispozícii od prvej otáčky hovoria sami za seba. Tento výkon sa postará o impozantné zrýchlenie z 0 na 100 km/h len za 9,6 sekúnd pri maximálnej rýchlosti až 150 kilometrov za hodinu. Z 0 na 60 akceleruje dokonca len za 4,2 sekundy.

Dojazd vášho vozidla e-Golf môžete zvýšiť pomocou brzdenia. Intenzitu získavania brzdnej energie určujete vy prostredníctvom rôznych režimov rekuperácie: od maximálneho spomalenia s výraznou rekuperáciou až po minimálne spomalenie s nízkou úrovňou získavania energie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen