Dynamika súčasnosti: motor modelu e-Golf

e-pohon

Silný, takmer tichý agregát nového modelu e-Golf (spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: kombinovaná 14,1 (17" disky) - 13,2 (16" disky); kombinované emisie CO2 v g/km: 0; trieda energetickej efektivity: A+*) účinne dokazuje výkonnosť moderných elektromotorov. Maximálny výkon 100 kW a krútiaci moment 290 Nm, ktoré sú k dispozícii od prvej otáčky hovoria sami za seba. Tento výkon sa postará o impozantné zrýchlenie z 0 na 100 km/h len za 9,6 sekúnd pri maximálnej rýchlosti až 150 kilometrov za hodinu. Z 0 na 60 akceleruje dokonca len za 4,2 sekundy.

Dojazd vášho vozidla e-Golf môžete zvýšiť pomocou brzdenia. Intenzitu získavania brzdnej energie určujete vy prostredníctvom rôznych režimov rekuperácie: od maximálneho spomalenia s výraznou rekuperáciou až po minimálne spomalenie s nízkou úrovňou získavania energie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť