VW e-Golf: Car-Net Guide & Inform

 

So systémom Car-Net si užijete výhody internetu v aute: zachováte si prehľad o aktuálnej dopravnej situácii, používate svoje vlastné mobilné aplikácie alebo udržiavate kontakt so zákazníckym centrom spoločnosti Volkswagen. Pretože prostredníctvom aplikácie môžete, kdekoľvek sa nachádzate, napríklad nastaviť teplotu v interiéri, spustiť a zastaviť nabíjanie alebo si pozrieť zostávajúci dojazd.

Systém Car-Net však dokáže oveľa viac: S balíkom služieb Car-Net Guide & Inform máte k dispozícii a môžete využívať údaje z internetu. Prostredníctvom nich sa veľmi rýchlo dozviete, kde sa tvorí dopravná zápcha alebo pomocou služby vyhľadávania mimoriadnych cieľov nájdete hotel, reštauráciu prípadne čerpaciu stanicu.

So sériovo dodávaným systémom Car-Net App Connect môžete váš smartfón pripojiť k infotainment systému a vybrané aplikácie ovládať pomocou dotykového displeja. Služby Car-Net Security & Service dodávané tiež v sériovej výbave vám okrem iného ponúkajú núdzové volanie.

 

Ďalšie informácie o systéme Car-Net

 

1) Pre využívanie mobilných online služieb (Car-Net) potrebujete mobilné zariadenie (napr. smartfón), ktoré ponúka možnosť vytvorenia mobilného WiFi hotspotu. Služby Car-Net sú k dispozícii len s existujúcou alebo samostatne uzatvorenou zmluvou medzi Vami a Vašim mobilným operátorom a len v rámci pokrytia príslušnou mobilnou sieťou. Využívaním internetu Vám môžu, v závislosti od Vášho dátového paušálu a hlavne pri prevádzke v zahraničí, vzniknúť dodatočné náklady (napr. roamingové poplatky). Kvôli objemom mobilných dát vyplývajúcich z využívania služieb Car-Net sa odporúča uzavrieť s Vašim mobilným operátorom zmluvu na niektorý dátový paušál!
Dostupnosť služieb Car-Net sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Tieto služby sú k dispozícii na dobu určenú zmluvou. Bližšie informácie k službám Car-Net získate u Vášho Volkswagen partnera; informácie o tarifách mobilných služieb u Vášho mobilného operátora.

Zavrieť