e-Golf e-volúcia vozidla pokračuje.

Elektrizujúci bonus vo výške 2 000 €

e-Golf! už od 35 420 €

E-volúcia vozidla pokračuje. e-Golf. Vozidlo s čisto elektrickým pohonom predstavuje optimálne riešenie mobility predovšetkým, ak chcete jazdiť na krátke vzdialenosti, napríklad v meste. S modelom e-Golf si urobíte výjazd aj mimo mesta. Pretože jeho kombinovaný dojazd (WLTP) dosahuje maximálne 231 km*.

S modelom e-Golf sa ukážete radi.

To, že jazdíte vo výnimočnom aute, môžete hrdo prezentovať. E-dizajn so špeciálnou svetelnou identitou s LED technológiou, modrými dizajnovými prvkami a aerodynamicky optimalizovanými dielmi dodáva elektrovozidlu individuálny charakter.

 

Galéria

e-Golf z rôznych perspektív.

e-Golf z rôznych perspektív.

Dizajn

Exteriér

Vidieť a byť videný.

To, že jazdíte vo výnimočnom aute, môžete hrdo prezentovať. E-dizajn so špeciálnou svetelnou identitou s LED technológiou, modrými dizajnovými prvkami a aerodynamicky optimalizovanými dielmi dodáva elektrovozidlu individuálny charakter.

Interiér

Zažite moderný dizajn s intuitívnym ovládaním.

Nielen pohon poukazuje na technológie budúcnosti v modeli e-Golf. Interiér vás privíta štýlovými dizajnovými prvkami a prehľadným spracovaním e-špecifických údajov.

Svetlá

Cestu vám osvetlia účinnou technológiou.

Úspora energie patrí ku konceptu modelu e-Golf. Preto všetky svetlá využívajú modernú LED technológiu s vysokou intenzitou svetla a nízkou spotrebou.

Disky

Disky vám pomáhajú šetriť energiu.

16-palcové disky z ľahkých zliatin "Astana" s optimalizovanými aerodynamickými vlastnosťami a pneumatikami s optimalizovaným valivým odporom podčiarkujú ekologické smerovanie modelu e-Golf lokálne s takmer nulovými emisiami.

Infotainment Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Telefonovanie
Navigácia
Car-Net Guide & Inform
Car-Net App-Connect

Uľahčí vám komunikáciu.

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Nový Golf vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Do cieľa prídete s dobrou náladou.

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Aktuálne informácie počas jazdy.

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Stopercentná konektivita.

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Technológie (Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: kombinovaná 14,1 (17“ disky) – 13,2 (16“ disky); kombinované emisie CO2 v g/km: 0; trieda energetickej efektivity: A+*)

e-pohon

Dynamika súčasnosti: motor modelu e-Golf.

Jazdiť s elektromotorom je zábavnejšie, ako by ste si mohli myslieť. Pretože už od prvej otáčky má k dispozícii maximálny krútiaci moment a vďaka jeho 1-stupňovej prevodovke akceleruje plynulo.

Dojazd

Myslite ekologicky a dôjdete ďalej.

Vďaka kombinovanému dojazdu (WLTP)* prejdete s modelom e-Golf maximálne 231 kilometrov. Nastavenie jazdného režimu alebo optimalizované nastavenie vozidla vzhľadom na športový charakter a komfort vás môže podporiť pri mimoriadne úspornom štýle jazdy.

Možnosti nabíjania

Batériu vášho modelu e-golf nabijete veľmi jednoducho.

Vďaka rôznym možnostiam nabíjania sa sami rozhodnete, kde a ako nabijete batériu vášho vozidla e-Golf.

Jedna nabíjacia zásuvka pre striedavý a jednosmerný prúd.

Vďaka sériovo dodávanému systému Combined Charging System (CCS) potrebuje e-Golf iba jednu nabíjaciu zásuvku, ktorá umožňuje nabíjanie dvoma spôsobmi: striedavým prúdom zo sieťovej zásuvky, nabíjacieho stojana alebo domácej rozvodnej skrini "wallbox", ako aj rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom z verejného nabíjacieho stojana.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché.

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate sami na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš e-Golf vojde na parkovacie miesto.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste.

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Blind Spot monitor

Prenechajte vyparkovanie jednoducho na vaše auto.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť vzadu a po bokoch vozidla.

Komfort

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Tachometer je minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za displej s vysokým rozlíšením. Inovatívny digitálny združený prístroj Active Info Display ponúka oveľa viac informácií ako rýchlosť a množstvo paliva.

Komfort sedenia

Oprite sa.

Skvelý dizajn sedadiel modelu e-Golf ponúka vašej chrbtici vysoký komfort a poteší vaše oči. Práve na dlhých cestách privítate konštantný a vysoký štandard pohodlia.

Komfort jazdy

Skvelé systémy, s ktorými pohodlne napredujete .

So sériovo dodávanou klimatizáciou "Air Care Climatronic" a digitálnym prístrojovým panelom Active Info Display sa v modeli e-Golf každá jazda zmení na zážitok.

Kožená výbava

Premeňte vnútorný priestor na oddychovú zónu.

Vytvorte si svoju osobnú komfortnú zónu: Na želanie dodávaná kožená výbava z výnimočnej a jemnej kože Vienna s komfortnými sedadlami pre vodiča a spolujazdca vám ponúka exkluzívny charakter na špičkovej úrovni.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

* Od 1. septembra 2017 platia pre osobné vozidlá, ktoré prichádzajú na trh, nové hodnoty spotreby, ktoré sú získavané podľa štandardov WLTP. WLTP je skratka pre Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicles Test Procedure a predstavuje celosvetovo jednotný testovací štandard pre určenie spotreby paliva a emisií.
Testovacia metóda WLTP nahradí od 1. septembra 2017 merací cyklus NEDC (New European Driving Cycle). Kvôli realistickejším testovacím podmienkam sú podľa štandardov WLTP namerané hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 v mnohých prípadoch vyššie ako pri meracom cykle (NEDC). Počas obdobia prechodu na testovaciu metódu WLTP musia byť naďalej zákonom záväzne uvádzané spätne prepočítané hodnoty podľa metódy NEDC. Pokiaľ ide o nové vozidlá, ktoré sú typovo schválené podľa WLTP, hodnoty NEDC sa prepočítavajú z hodnôt WLTP. Ďalšie informácie nájdete na https://www.vw.sk/wltp alebo kontaktujte vášho predajcu Volkswagen.

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video