Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Bezpečnosť. Rýchla pomoc „on demand“.

Bezpečnosť. Rýchla pomoc „on demand“.

Idete do prírody a máte defekt? Nevadí. Namiesto zlostenia si jednoducho aktivujte volanie pri poruche a prídeme vám na pomoc. Aj v prípade, že vaše vozidlo zaregistruje nehodu, budete v dobrých rukách. Vo vážnych prípadoch automaticky zavolá pomoc. Budete čo najlepšie ošetrení a až do príchodu záchranky sa budeme o vás osobne starať. Takto vyzerá bezpečnosť.

Služba núdzového volania

   

S funkciou "Služba núdzového volania" vám bude v núdzovej situácii privolaná pomoc. Pri závažných nehodách, napríklad s aktiváciou airbagu, sa pomoc privolá automaticky. Ak vozidlo Volkswagen zaregistruje nehodu, nadviaže služba spojenie s centrálou pre núdzové volania Volkswagen a prepošle dôležité informácie záchrannej službe. Okrem toho máte možnosť privolať pomoc aj manuálne stlačením tlačidla.

Volanie pri poruche

   

V prípade poruchy sme rýchlo na mieste. Stlačením tlačidla môžete vo vozidle aktivovať volanie v prípade poruchy a odoslať údaje o polohe a vozidle núdzovej službe Volkswagen. Náš zamestnanec vám potom pomôže identifikovať príčinu poruchy alebo k vám v prípade potreby môže odoslať servisné vozidlo v situácii, kedy sa problém nedá okamžite vyriešiť.

Online alarm pri krádeži

   

Pohodlne sa oprite, lebo vaše vozidlo Volkswagen dá na seba pozor. V prípade pokusu o vlámanie dostanete oznámenie na smartfón z aplikácie We Connect alebo na e-mail.

* Iba v kombinácii s voliteľnou výbavou alarmu.

Oblastné oznámenie a upozornenie prekročenia rýchlosti

   

So službou "oblastné oznámenie" budete mať váš Volkswagen vždy pod kontrolou. Nechajte sa automaticky upozorniť, keď vozidlo prejde alebo opustí určité oblasti v stanovených časoch. Služba "Upozornenie prekročenia rýchlosti" vám umožňuje aktiváciu zvolených rýchlostných limitov, na ktoré by sa mal vodič vozidla zamerať.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen