Zatvoriť menu
Zatvoriť

Power up!

Nerobíte žiadne kompromisy? Presne ako nový up! GTI. Je kompaktný, s pripojením na internet a za každú srandu. Pretože jeho 1,0 l motor TSI s výkonom 85 kW (115 k) z neho robí najvýkonnejší up! na ceste.

Výkon

Motor

Silné srdce

Koľko GTI génov sa vlastne zmestí do dĺžky 360 cm? Celkom veľa! 1,0 l motor TSI s výkonom 85 kW (115 k) pod kapotou robí z nového modelu up! GTI malé vozidlo s mimoriadnou silou. A vďaka jeho nízkej hmotnosti to pocítite ešte intenzívnejšie. Maximálny charakter GTI na minimálnom priestore, absolútne jedinečná kombinácia.

Podvozok

Vysoký výkon so zníženým podvozkom

Nový up! GTI zrýchli váš pulz. Nielen športový vzhľadom, ale aj jeho dynamickým charakterom. Karoséria je znížená a športový podvozok je vybavený tuhšie ladenými pružinami, tlmičmi a stabilizátormi, aby ste vy sedeli čo najbližšie k vozovke. Výsledkom sú optimálne jazdné vlastnosti pre mimoriadne bezprostredný zážitok z jazdy. V skratke: športový komfort.

Dizajn

Exteriér

Neprehliadnuteľný

Červené brzdové strmene, maska chladiča s voštinovým dizajnom: GTI nikdy nezabúda na svoj pôvod. up! GTI prezentuje aj s chrómovými koncovkami výfuku a čiernym športovým spojlerom to, že konkurenciu rád nechá za sebou. Znie to namyslene? Možno. No s čiernymi leštenými 17" hliníkovými diskami "brands hatch" a čiernymi pruhmi na bokoch, vďaka ktorým pripomína legendárny Golf 1 GTI, si to môže dovoliť.

Interiér

Žiadny priestor pre slabé nervy

Dominantné GTI gény sa dedia. Spoznáte to podľa poťahov sedadiel s charakteristickým GTI karovaným vzorom "clark", čierneho stropu, červeného prešívania na hlavici radiacej páky alebo na multifunkčnom volante čalúnenom kožou. Okrem toho nesmú chýbať charakteristické znaky súčasnosti napríklad kryt palubnej dosky "dash pad" v dizajne "pixels red" alebo červené ambientné osvetlenie. A vďaka sériovej funkcii vyhrievania sedadiel vám v našom najmenšom členovi rodiny GTI nikdy nebude zima.

up! GTI z rôznych perspektív

Konektivita

Držiak "maps + more dock" a aplikácia "maps + more"

GTI je prepojený s vaším smartfónom

Máte pri sebe váš smartfón? Potom ho jednoducho umiestnite do držiaka "maps + more dock"3), ktorý sa nachádza v úrovni vašich očí a príslušná bezplatná aplikácia v novom dizajne vás spojí nielen s vozidlom, priateľmi alebo so zoznamom vašich skladieb, ale tiež vám ukáže, kam máte ísť. USB rozhranie systému "maps + more dock" prenáša dáta a súčasne nabíja batériu mobilného telefónu. Nastúpte, pripojte si smartfón, spustite aplikáciu a vyrazte na cestu.

Rádio

Vitajte v klube

Nový up! GTI ide na plný plyn aj pri systéme infotainment. Vašu obľúbenú hudbu hrá sériové rádio "composition phone" a systém "sound plus" interpretuje zvuk prostredníctvom šiestich reproduktorov. S voliteľným digitálnym rádiovým príjmom DAB + máte k dispozícii ešte viac rozhlasových staníc. Váš zoznám skladieb môžete počúvať aj zo špičkových reproduktorov voliteľného zvukového systému "beats". Užite si zvuk ako v hudobnom klube vďaka subwooferu a 8-kanálovému zosilňovaču s výkonom 300 W.

We Connect

Vy a vaše vozidlo – s prístupom na internet

Bezplatná aplikácia We Connect Go premení váš Volkswagen na vozidlo s pripojením na internet. V kombinácii s jednotkou DataPlug máte prostredníctvom smartfónu prístup k dôležitým údajom o vozidle, napríklad o stave počítadla kilometrov alebo servisných intervaloch. V prípade poruchy môžete priamo z aplikácie kontaktovať 24-hodinový hotline Volkswagen alebo najbližšieho servisného partnera Volkswagen - aj v zahraničí.

Viac informácií

Ďalšie informácie o novom modeli up! GTI

Ste pripravený na elektrickú mobilitu?

Nová aplikácia Volkswagen EV Check

S novou aplikáciou Volkswagen EV Check môžete analyzovať svoj jazdný štýl a zistiť, či ste pripravený na elektrickú mobilitu - a ktorý elektromobil Volkswagen je pre vás najvhodnejší.

Váš osobný profil vám ukáže aké by to bolo. Napríklad, ako ďaleko vás dovezie nový e-up!, koľko to stojí, kde je najbližšia nabíjacia stanica a koľko bude trvať nabitie vozidla.

Pre e-up! môžete využiť aplikáciu tiež na objavovanie pomocou rozšírenej reality. Znie to ako sci-fi. Ale už dnes je to realita. Vyskúšajte to.

Stiahnuť z Google Play Store

Stiahnuť z App Store

 

 

Objavujte a rozhodnite sa

1) Spotreba paliva l/100 km: v meste: 5,3 / mimo mesta: 3,8 / kombinovaná: 4,4; kombinované emisie CO2 g/km: 100; trieda energetickej efektivity: B

2) Beats, Beats od Dr. Dre, logo b a BeatsAudio sú ochranné známky spoločnosti Beats Electronics, LLC.

3) Softvér a držiak nie sú kompatibilné so všetkými smartfónmi. Podrobné informácie vám poskytne váš predajca Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen