Zatvoriť menu
Zatvoriť

Drobec pre všetko

Nový up! je v každom ohľade jedinečný. Niet divu, že sa dokáže prispôsobiť vaším želaniam. Vďaka balíkom výbavy predstavuje ideálneho spoločníka pre takmer všetky vaše plány. A súčasne je to najosobnejší model up!, aký kedy existoval.

Nový up! disponuje mnohými atraktívnymi vlastnosťami. Predstavíme vám tri z nich:

up!, up! Dizajn Paket White a up! Dizajn Paket Black

Biela a čierna sú nové módne farby

Dizajn

Batožinový priestor

Prerastie sám seba

Výbava

Držiak "maps + more dock" a aplikácia "maps + more"

Váš cieľ sa nachádza na displeji vášho smartfónu

Konektivita

Dizajn

up!, up! Dizajn Paket White a up! Dizajn Paket Black

Biela a čierna sú nové módne farby

Dovoľte, aby sme vám predstavili: nový up!. Agilný model udávajúci trendy ponúka palubnú dosku "dash pad" v prevedení "black cube", poťahy sedadiel v prevedení "fusion" a 14-palcové oceľové disky alebo voliteľné 15-palcové zliatinové disky "fortaleza"3).

Chcete sa odlíšiť? Bez problémov! Model up! s Dizajn Paket White sa dodáva s bielou kontrastnou strechou a krytmi spätných zrkadiel v bielom prevedení, zatmavenými sklami bočných okien a zadného okna a výraznými 16-palcovými diskami z ľahkej zliatiny "la boca white". V interiéri sa prezentuje dizajnovou palubnou doskou "dash pad" v prevedení "white cube".

Zdá sa vám tento štýl príliš svetlý? Pri modeli up! s Dizajn Paket Black sa celý balík výbavy dodáva v čiernej farbe, vrátane 16-palcových diskov z ľahkej zliatiny "la boca black" a dizajnovej palubnej dosky "dash pad" v prevedení "black cube".

Výbava

Sedadlá

Naše najlepšie miesta

Vďaka integrálnym sedadlám s pevne integrovanými opierkami hlavy sedíte v modeli up! mimoriadne pohodlne. Každý stupeň výbavy nového modelu up! disponuje jedinečným, individuálnym dizajnom poťahov sedadiel.

Batožinový priestor

Prerastie sám seba

Nový up! ponúka pôsobivo veľa miesta. Napríklad až pre štyri osoby. Alebo môžete využiť flexibilitu sklopných operadiel zadných sedadiel a elegantne zväčšiť objem batožinového priestoru. Variabilná podlaha v batožinovom priestore zabezpečí ďalší úložný priestor.

Stále vám to nestačí? S voliteľnou výbavou "4-dverová karoséria vrátane sklopného operadla sedadla spolujazdca" získate nielen zadné dvere, vďaka ktorým je nakladanie z boku jednoduchšie, ale aj praktickú funkciu pre prepravu dlhých predmetov.

Klimatizácia

Príjemná klíma. V každom počasí

Je vám príliš teplo? Alebo príliš chladno? Dusno? Správna klíma vo vozidle je len záležitosťou nastavenia, ktoré máte vo vlastných rukách vďaka sériovej manuálnej klimatizácii. Pri voliteľnej klimatizácii Climatronic môžete nastaviť teplotu s presnosťou na pol stupňa a snímač kvality vzduchu integrovaného antialergenného filtra udržiava v interiéri čistý vzduch.

Disky

Tu sa všetko točí okolo vás

Máte radi zmenu? Nový up! tiež. Preto má každý model svoj vlastný štýl - a k tomu vhodné disky z ľahkej zliatiny. Ktorý dizajn sa hodí k vám?

Nový up! z rôznych perspektív

Konektivita

Držiak "maps + more dock" a aplikácia "maps + more"

Váš cieľ sa nachádza na displeji vášho smartfónu

Máte pri sebe váš smartfón? Potom ho jednoducho umiestnite do držiaka "maps + more dock"5), ktorý sa nachádza v úrovni vašich očí a príslušná bezplatná aplikácia v novom dizajne vás spojí nielen s vozidlom, priateľmi alebo so zoznamom vašich skladieb, ale tiež vám ukáže, kam máte ísť. USB rozhranie systému "maps + more dock" prenáša dáta a súčasne nabíja batériu mobilného telefónu. Nastúpte, pripojte si smartfón, spustite aplikáciu a vyrazte na cestu.

Rádio

Vždy dobrá nálada: S vašimi obľúbenými skladbami

Hrá z rádia už len dobrá hudba? To znie ako naše sériové rádio "composition phone" vrátane AUX-IN, slotu na kartu SD, rozhrania pre pripojenie telefónu a USB. Vďaka tejto výbave môžete jednoducho pripojiť váš smartfón alebo iné audio zdroje a prehrávať si váš vlastný zoznam skladieb. Vozidlo je štandardne vybavené digitálnym rádiovým príjmom DAB+ a dvomi reproduktormi, na želanie je v ponuke šesť reproduktorov. 

We Connect

Vy a vaše vozidlo – s pripojením na internet

Bezplatná aplikácia We Connect Go premení váš Volkswagen na vozidlo s pripojením na internet. V kombinácii s jednotkou DataPlug máte prostredníctvom smartfónu prístup k dôležitým údajom o vozidle, napríklad o stave počítadla kilometrov alebo servisných intervaloch. V prípade poruchy môžete priamo z aplikácie kontaktovať 24-hodinový hotline Volkswagen alebo najbližšieho servisného partnera Volkswagen - aj v zahraničí.

Viac informácií

Ďalšie informácie o novom modeli up!

Ste pripravený na elektrickú mobilitu?

Nová aplikácia Volkswagen EV Check

S novou aplikáciou Volkswagen EV Check môžete analyzovať svoj jazdný štýl a zistiť, či ste pripravený na elektrickú mobilitu - a ktorý elektromobil Volkswagen je pre vás najvhodnejší.

Váš osobný profil vám ukáže aké by to bolo. Napríklad, ako ďaleko vás dovezie nový e-up!, koľko to stojí, kde je najbližšia nabíjacia stanica a koľko bude trvať nabitie vozidla.

Pre e-up! môžete využiť aplikáciu tiež na objavovanie pomocou rozšírenej reality. Znie to ako sci-fi. Ale už dnes je to realita. Vyskúšajte to.

Stiahnuť z Google Play Store

Stiahnuť z App Store

 

 

Objavujte a rozhodnite sa

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen