Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Tiguan R

 

Z nuly k slobode

Najpredávanejšie SUV v Európe a celosvetovo najúspešnejší Volkswagen súčasnosti teraz ako Volkswagen R. Či už na ceste alebo mimo nej, nový Tiguan R má odpoveď na takmer všetky otázky bez ohľadu na to, či jazdí po asfalte alebo v teréne. Cestou do kancelárie, pri riešení každodenných povinností alebo ako spoľahlivý partner na rodinnej dovolenke ponúka toto všestranné vozidlo bezpečnosť, pohodlie a predovšetkým plný výkon: v meste, na vidieku alebo na diaľnici.

Výkon

Emotívny športový charakter

Logo R na zadných dverách signalizuje to, že s týmto novým členom rodiny si užijete športovú a predovšetkým rýchlu jazdu. S výkonom 235 kW (320 k) a maximálnym krútiacim momentom 420 Nm cítiť dynamiku vždy, keď si sadnete za volant. O 10 milimetrov znížený podvozok DCC, športová brzdová sústava, voliteľný titánový výfukový systém R-Performance značky Akrapovič, ktorý zabezpečuje mimoriadny zvukový zážitok, voliteľné 21" disky z ľahkej zliatiny "Estoril" dodávajú tomuto všestrannému vozidlu jeho pretekársky charakter. Čierny lakovaný difúzor dotvára športovo-vzrušujúci vzhľad.

Dizajn R

Dizajn s charakterom modelov R

Zvonku ho identifikujete podľa prepracovaných predných partií. Maska chladiča s novým logom R, výrazné nárazníky a čierne lakované otvory pre prívod chladiaceho vzduchu vylepšujú už aj tak exkluzívny dizajn. Nový Tiguan R je všestranné vozidlo s jedinečným charakterom modelov R.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen