App-Connect

Používajte vaše aplikácie aj vo vašom vozidle Volkswagen

Chceli by ste aplikácie zo smartfónu bezpečne a pohodlne využívať aj vo vozidle? Vďaka systému App-Connect je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Systém umožňuje pohodlné ovládanie vybraného obsahu a aplikácií, ktoré sa prenesú na displej infotainment systému vo vašom vozidle. Ovládať sa dajú pohodlne a prehľadne priamo vo vašom zornom poli. Získate tým jednoduchý prístup napríklad k hudbe, správam, mapám alebo audio knihám. Volkswagen ponúka tri rozhrania pre pripojenie smartfónov s mnohými možnosťami: Apple CarPlay™, Android Auto™ od spoločnosti Google a MirrorLink®. Apple CarPlay™ a Android Auto™ od spoločnosti Google je možné používať prostredníctvom bezkáblového pripojenia. Počas jazdy je možné spustiť len certifikované aplikácie, aby sa vodič mohol sústrediť na riadenie a nič ho nerozptyľovalo. V tejto súvislosti upozorňujeme, že niektoré aplikácie nemusia byť podporované všetkými tromi technológiami a dostupnosť týchto technológií sa môže líšiť v závislosti od krajiny.

Aktuálne informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete na nemeckej stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon, pre Apple CarPlay™ https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® https://mirrorlink.com/. 

*V závislosti od krajiny, modelu a mobilného operátora.

We Connect Start

Dokonalé pripojenie na internet v ID.4 GTX

Vďaka digitálnym službám "We Connect Start"1) sa nové ID.4 zmení na vozidlo s pripojením na internet, pretože s pevne zabudovanou SIM kartou môže byť vaše vozidlo na želanie online. K dispozícii tak budete mať dopravné informácie v reálnom čase, informácie o nabíjacích staniciach a ich obsadenosti, cenách a otváracích hodinách. S aplikáciou We Connect ID. získate prehľad o vašom vozidle a váš smartfón sa zmení na diaľkové ovládanie. Vďaka Online Remote Update budete mať k dispozícii vždy aktuálny software. Pomocou aplikácie si zistíte zostávajúci dojazd vášho vozidla, môžete nastaviť klimatizáciu a spustiť alebo ukončiť proces nabíjania. Služby "We Connect Start" môžete v ID.4 tri roky používať bezplatne. Takto budete s vaším vozidlom neustále v spojení - či už na ceste alebo z pohodlia vášho gauča.

 1) Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect Start. Po odovzdaní vozidla máte 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo s aplikáciou We Connect ID. a využívali služby We Connect Start počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti.
Mobilné online služby We Connect Start môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia spoločnosť Volkswagen AG.
Na používanie bezplatnej aplikácie We Connect ID. potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším mobilným operátorom.
Dostupnosť jednotlivých služieb, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.connect.volkswagen-we.com a u vášho partnera spoločnosti Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

World Car of the Year 2021 Čisto elektrické ID.4

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen