Nové ID.3

Niečo nové tu začína

ID.3 predstavuje začiatok novej, dynamickej éry vo svete elektromobility. Elektrizujúci výkon sa spojil s priekopníckym dizajnom a každodenným dojazdom. Pre ľudí, ktorí hľadajú zmenu. Budúcnosť je pripravená. Nastúpte.

Prvý - na prvý pohľad:

exkluzívna edícia ID.3 1ST

Exkluzívne detaily ID.3 1ST prezentujú na prvý pohľad, kto je tu prvý: počnúc znakom 1ST a výrazným dizajnom zadného stĺpika cez sponu na volante s logom 1ST a pedále v dizajne "Play & Pause" až po špeciálne privítanie na obrazovke - to je vaša špeciálna edícia.

Niekoľko krokov k vašej exkluzívnej edícii ID.3 1ST

Nastal čas: Práve teraz si môžete zabezpečiť vozidlo z exkluzívnej a limitovanej špeciálnej edície ID.3 1ST. A čo je dôležitejšie: Môžete ho riadiť pred všetkými ostatnými.

Rezervujte si model ID.3 exkluzívnej špeciálnej edície 1ST

  • Patrite k prvým záujemcom, ktorí zažijú jazdu v novom modeli ID.3 1ST edition a prvý rok budú svoje vozidlo nabíjať bezplatne po celej Európe.
  • Zabezpečte si limitovanú špeciálnu edíciu s exkluzívnymi dizajnovými prvkami.
  • Získajte informácie a aktualizácie týkajúce sa elektromobility a nového modelu ID.3 1ST v predstihu.

 

ID.3. Pozdraví vás. Zelektrizuje vás. Odvezie vás

 

ID.Light

Mimoriadne šikovný: inteligentný koncept svetiel.

 

Batéria & dojazd

Silný výkon. Rýchle nabíjanie.

 

Pozdrav

ID.3 vás pozdraví. Svetelným signálom.

Komfort

ID.Light
AR head-up displej
Panoramatické strešné okno
Hlasový asistent
ID.Light

Mimoriadne šikovný: inteligentný koncept svetiel

Systém ID.Light s vami vizuálne komunikuje a spolu s voliteľným navigačným systémom vám pomáha jazdiť v premávke uvoľnenejšie. Prostredníctvom svetiel a blikajúcich smerových ukazovateľov vám odporúča zmeniť jazdný pruh. Okrem toho vás upozorní na to, že jazdíte v nesprávnom jazdnom pruhu a prostredníctvom navigácie vám pomôže vyriešiť túto situáciu. Ak používate hlasové ovládanie, na váš hlas bude reagovať svetelný signál. Hneď, ako vystúpite z vášho vozidla ID.3, ID.Light sa s vami rozlúči pozdravom - s inteligentným svetelným signálom.

AR head-up displej

Uvoľnene pozerať do budúcnosti. A na cestu

Voliteľný AR head-up displej prenáša užitočné informácie priamo do zorného poľa čelného skla a pomáha vám jazdiť uvoľnenejšie. Napríklad vám ukáže, kam máte odbočiť alebo do ktorého jazdného pruhu sa máte zaradiť. Zdá sa, že projekcia na čelnom skle a jazda na asfalte je jedno a to isté. Pre väčší komfort jazdy každý deň.

Panoramatické strešné okno

Urobí dojem: panoramatické strešné okno

Voliteľné panoramatické strešné okno s obrovskou sklenenou plochou, ktorá pokrýva takmer celú šírku strechy jednoznačne upúta pozornosť. Voľný výhľad na nebo je ešte krajší. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu, a to aj pri silnom slnečnom žiarení.

Hlasový asistent

Všetko mať pod kontrolou. Na povel

Stláčať tlačidlá počas jazdy je minulosťou. Sledujte cestu a funkcie ako rádio, voliteľný navigačný systém alebo telefón ovládajte jednoducho pomocou intuitívneho hlasového ovládania. Stačí povedať "hello ID" a systém vám bude rozumieť.

e-Technológie

Batérie a dojazd
Zrýchlenie
Nabíjanie
Batérie a dojazd

Silný výkon. Rýchle nabíjanie

Ráno sa pohodlne odviezť do kancelárie, predtým ešte rýchlo odviezť deti do školy a večer sa vrátiť domov - s jedným nabitím batérie to v podstate nie je žiadny problém. Každá z troch možných veľkostí batérie v ID.3 to hravo zvládne. V ponuke sú 45 kWh, 58 kWh alebo 77 kWh batérie. 

Zrýchlenie

Nový zmysel rýchlosti

Rozčuľujú vás semafory? V ID.3 už nie! Odteraz to bude zábava, pretože každý semafor môžete vnímať ako nový štart a exkluzívne zrýchlenie. Už žiadne radenie, žiadne brzdenie. Jednoducho konštantné dynamické zrýchlenie s plným krútiacim momentom od štartu. Užite si mobilitu budúcnosti a úplne nový spôsob jazdy, kým vás zrýchlenie zatlačí do sedadla. Sériové modely sú k dispozícii v troch variantoch: s kapacitou batérie 45 kWh3 až 77 kWh3.

Nabíjanie

Rýchlejšie nabíjanie

Výhoda elektromobilov: Nabíjať ho môžete takmer všade - doma z domácej elektrickej siete, prostredníctvom domácej nabíjacej stanice "wallbox", na parkoviskách s nabíjacími stanicami, u mnohých partnerov spoločnosti Volkswagen a iných predajcov automobilov, na mnohých čerpacích staniciach - a každý deň pribúdajú ďalšie možnosti nabíjania. Vďaka tomu vzniká úplne nová flexibilita nabíjania. Ďalšie informácie o nabíjaní nájdete tu.

Dizajn

Pozdrav
Exteriér
Interiér
Ambientné osvetlenie
Pozdrav

Vedia autá flirtovať? ID.3 určite

ID.3 vás rozpozná hneď, ako sa s kľúčom priblížite k vozidlu s bezkľúčovým prístupom a štartovacím systémom "Keyless Advanced". Štýlové, na želanie dodávané matrix LED svetlomety sa krátko rozsvietia, akoby na vás mrkali, vďaka čomu pôsobí ID.3 takmer ľudsky. Svetlo ID.Light vás v interiéri okamžite privíta. Pri naštartovaní vozidla zaznie jemný tón, vďaka ktorému máte chuť okamžite vyraziť na cestu. Hneď, ako opustíte váš model ID.3, svetlo ID.Light sa s vami rozlúči svetelným signálom.

Exteriér

Menej vozidla. Viac ID

Dotvorte si futuristický vzhľad modelu ID.3: voliteľné predné Matrix LED svetlomety, nové prepracované logo Volkswagen a dodatočná svetelná línia, ktorá vedie z oboch strán k logu. Futuristické spredu až dozadu - dokonalého tvaru.

Interiér

A? Páči sa vám?

Dokonale novovytvorený vzhľad plynule prechádza do interiéru. Futuristický, pohodlný a súčasne prehľadný. Prispievajú k tomu pohodlné sedadlá, dostatok priestoru na nohy, absencia stredného tunela a veľký dotykový displej, okrem toho svetlo ID.Light a ambientné osvetlenie, ktoré si môžete individuálne prispôsobiť.

Ambientné osvetlenie

Jasný výber: príjemné farby pre uvoľnenú jazdu

Dodajte vášmu ID.3 väčšiu dávku vlastnej osobnosti. Vyberte si z desiatich sériových obľúbených farieb (na želanie je k dispozícii 30 farieb) a vytvorte si príjemné osvetlenie interiéru. Vrátane palubnej dosky, úložného priestoru pre mobilný telefón (voliteľne) a dvier. Či už je farba osvetlenia chladná alebo teplá - máte ho vo vlastných rukách.

Viac o modeli ID.3

Model ID.3 urobí dojem inteligentným a odvážnym vzhľadom. Platí to pre vodičov, cestujúcich a okoloidúcich.

Naše nápady pre vašu mobilitu

Aby sme ešte viac zjednodušili elektromobilitu budúcnosti, zostavili sme pre váš ID.3 najlepšie ponuky.

Volkswagen Financial Services pre váš model ID.3

Prejdite na elektromobilitu

Elektromobilita by mala byť prístupná pre každého. Preto budete môcť vaše ID.3 čoskoro financovať prostredníctvom atraktívnej lízingovej ponuky. V ponuke budú rôzne možnosti, aby ste si mohli užiť uvoľnenú mobilitu.

Všetko z jedného zdroja: náš koncept nabíjania

Prejdite na elektromobilitu

Elektromobilita má byť udržateľná a jednoduchá. Preto vám ponúkame komplexný koncept nabíjania, ktorý pozostáva z troch oblastí: ID.nabíjačka (Wallbox), pomocou ktorej z vášho domu urobíte nabíjaciu stanicu. Inštalačná služba na inštalovanie ID.nabíjačky. A naša služba "We Charge", aby ste mohli vaše vozidlo nabíjať po celej Európe a transparentne zaplatiť. Stručne povedané: udržateľné a jednoduché.

Všetky modely Volkswagen

Odbočiť vľavo alebo vpravo?

Chcete sa ešte rozhliadnuť? Tu nájdete prehľad všetkých modelov. Rozhodnúť sa však musíte sami.

1 Koncept blízky sériovému vozidlu

2 Ako zákazník našej služby "We Charge" môže kupujúci exkluzívnej špeciálnej edície ID.3 1ST nabíjať svoje vozidlo na verejných nabíjacích saniciach bezplatne po dobu jedného roka od dátumu registrácie a maximálnej do výšky 2 000 kWh. A to na všetkých nabíjacích staniciach pripojených k službe "We Charge" vrátane siete rýchlonabíjacích staníc IONITY. Ide o viac ako 100 000 nabíjacích miest v celej Európe. Mimochodom, nabíjacie stanice IONITY v Nemecku a vo väčšine ostatných krajín EÚ sú napájané elektrinou z obnoviteľných zdrojov.

3 Prognóza dojazdu pre jazdný cyklus prostredníctvom "Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure" celosvetovo harmonizovaného testovacieho štandardu vozidiel (WLTP) na valcovom dynamometri (žiaden sériový stav). Hodnoty dojazdu podľa WLTP pre sériové vozidlá sa môžu líšiť v závislosti od výbavy. Skutočný dojazd sa v praxi líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, použitia komfortných/doplnkových zariadení, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu a topografie. V závislosti od štýlu jazdy prejde 80% vodičov s vozidlom s menšou batérie (45 kWh, netto), približne 230 až 330 km, so strednou kapacitou batérie (58 kWh, netto) približne medzi 300 a 420 km, s najväčšou kapacitou batérie ( 77kWh, netto) približne 390 až 550 km bez nutnosti dobíjania batérie.

4 Čistá hodnota

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.