Existujú miesta, na ktoré sa chcete vždy vrátiť

Dizajn interiéru

Vnútorné hodnoty interiéru vás presvedčia. Pretože jeho sebavedomý charakter zvýrazňujú mimoriadne precízne vypracované materiály. Výnimočná je tiež koncepcia dizajnu, ktorá je charakteristická svojou prehľadnosťou a jasným usporiadaním nielen na mieste vodiča. Vpredu aj vzadu si pasažieri užijú veľkorysý priestor pre nohy. Všetky tri výbavy disponujú atraktívnymi dekoračnými obkladmi v sériovej výbave. Základná verzia ponúka sedadlá čalúnené látkou "Microdots", výbava Comfortline vás nadchne poťahmi "Rhombus" a výbava Highline vás presvedčí poťahmi microfleece "ArtVelours". Od výbavy Comfortline sa pre model Tiguan dodávajú voliteľné kožené poťahy "Vienna".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen