Nový T-Roc

Volkswagen TESTY - T-Roc 2.0 TSI 4Motion

Otestovali sme pre vás nové SUV, ktoré je spojením moderného crossoveru a športového kompaktu. Jeho jedinečnosť dotvárajú farebné kombinácie, ktorými zvýrazňuje svoju individualitu. Okrem klasických asistenčných systémov ako Lane Assist, Front Assist či Park Assist, vyniká komfortným sedením, skvelým výkonom, športovým podvozkom a nezaostáva ani v jazdných podmienkach pre náročných. Poradí si tak na snehu, ako aj v kopci.

Sebaistotu má v génoch. Viete oceniť dobrý dizajn a samostatnosť? Sebavedomý T-Roc vyniká expresívnym dizajnom modelu crossover a širokou ponukou možností individualizácie.

Výbava & dizajn Zanechajte dlhotrvajúci dojem. Túžite po expresívnom dizajne, rôznych možnostiach individualizácie a exkluzívnom spracovaní do najmenších detailov? T-Roc vie, ako urobiť dojem.

Dvojfarebné lakovanie
Disky
Charakter
Svetlá
T-Roc Sport
T-Roc Style
Dvojfarebné lakovanie

Odlíšte sa.

Pretože jednotvárnosť sa k vám jednoducho nehodí. S dvojfarebným lakovaním modelu T-Roc prezentujete svoj štýl. Pre T-Roc Sport je v ponuke voliteľná čierna a červená "Flash" farba*.

*Do ponuky bude zaradené neskôr.

Skvelá ponuka diskov pre váš T-Roc.

Výnimočné a štýlové: Disky, dodávané na želanie, sa prezentujú rovnako ako model T-Roc. Splňte si svoje túžby a dodajte modelu T-Roc charakter podľa vášho vlastného vkusu.

Charakter

Ukážte, kto ste.

Hľadáte auto so svojráznym charakterom? S modelom T-Roc budete jazdiť v modernom crossoveri, ktorý presvedčí sebavedomým dizajnom.

Svetlá

Dizajn, s ktorým sa stanete centrom pozornosti.

Cez deň aj cez noc: Koncepcia svetiel modelu T-Roc zaujme svojím svojráznym dizajnom s výrazným denným svietením integrovaným do nárazníka.

T-Roc Sport

Stavte na nevtieravý športový charakter.

S modelom T-Roc Sport urobíte dojem. V tejto výbave vás dostane športovými detailmi, ktoré vodičom zvýšia tep.

T-Roc Style

Expresívny dizajn pre váš všedný deň.

Pri modeli T-Roc vás nadchnú široké možnosti individualizácie karosérie a interiéru. T-Roc dokonale odzrkadľuje vašu osobnosť.

Galéria

Nový T-Roc z rôznych perspektív.

Nový T-Roc z rôznych perspektív.

Infotainment Získajte z každej jazdy viac. Využite čas vo vašom modeli T-Roc. Moderné systémy infotainment vám poskytnú najaktuálnejšie informácie, umožnia vám telefonovanie prostredníctvom hands-free alebo vám prehrajú obľúbené piesne a budú vás navigovať do cieľa vašej cesty. Okrem toho vás bude T-Roc počúvať na slovo, ak to budete chcieť.

Funkcia núdzového volania
Konektivita
Active Info Display
Rádio a navigácia
Zvukový systém beats
Komfortné telefonovanie
Funkcia núdzového volania

Ste v dobrých rukách.

Je dobré vedieť, že je tam vždy niekto, kto môže pomôcť. S voliteľnou funkciou núdzového volania ste nepretržite v spojení s núdzovým dispečingom Volkswagen stačí stlačiť červené tlačidlo SOS. Pri ťažkých autonehodách, kedy sa vo vozidle aktivujú airbagy, je automaticky privolaná pomoc.

Konektivita

Jazdíte už len s pripojením na internet.

Aj v modeli T-Roc môže byť internet veľmi užitočný. Voliteľné online služby Car-Net "Guide & Inform", Car-Net App-Connect a Car-Net "Security & Service" ponúkajú rôzne možnosti, ktoré vám pomôžu v bežnom dni aj pri mimoriadnych situáciách.

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Analógové prístroje sú minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za plne digitálny prístrojový panel s displejom s vysokým rozlíšením. Na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display vám ponúka informácie, ktoré zobrazujú viac ako len rýchlosť a stav paliva.

Rádio a navigácia

Dobrá zábava počas jazdy.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém "Discover Media", ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Zvukový systém beats

Potrebujete basy?

Dajte zvuk na maximum - čaká vás váš súkromný koncert! Voliteľná zvuková sústava od špecialistov na zvuk Beats Electronic zabezpečí v modeli T-Roc tie správne basy. Pretože nielen pri značke slúchadiel beats by Dr. Dre dokazujú to, ako znie dobrý zvuk.

Komfortné telefonovanie

Zostaňte v kontakte.

S voliteľným rozhraním pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort", ktoré je vybavené indukčným nabíjaním, sa váš mobilný telefón nabije bez použitia kábla. Indukčné pripojenie antény poskytuje prvotriednu kvalitu hovoru. Vďaka tomu môžete pohodlne a slobodne komunikovať aj počas jazdy.

Asistenčné systémy Vyhnite sa zbytočnému stresu. Aj keď ste zvyknutý, starať sa o všetko sám, T-Roc vám môže byť v mnohých situáciách užitočný. V najlepšom prípade vám jeho asistenčné systémy pomôžu vyhnúť sa dopravnej nehode.

Uvoľnené riadenie vozidla

T-Roc to urobí za vás.

Asistenčné systémy, ako sériovo dodávaný asistenčný systém zachovania jazdného pruhu "Lane Assist", voliteľný adaptívny tempomat, voliteľný asistent pre jazdu v dopravnej zápche, ale aj systém "Emergency Assist" dodávaný na želanie vás potešia nielen v kritických situáciách. Pretože vďaka nim je jazda komfortnejšia aj vo všedný deň.

"Front Assist" vrátane funkcie City Break

Aj v hustej premávke jazdíte uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidlá pred vami namiesto vás? So sériovo dodávaným systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Ovládnete cestu. A dokonale zvládnete aj parkovanie.

Parkovanie sa môže zmeniť na skúšku trpezlivosti. Preto je dobré vedieť, že vám v modeli T-Roc pomáhajú voliteľné parkovacie systémy už pri vyhľadaní parkovacieho miesta a uľahčujú samotný proces parkovania.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

T-Roc vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní vozidla.

Blind Spot monitor, dodávaný na želanie, vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Komfort Hodí sa k vášmu životnému štýlu. T-Roc vám vďaka komfortnej a veľkorysej koncepcii ponúka veľký priestor pre vašu osobnosť. Prispievajú k tomu aj progresívne dizajnové prvky a rôzne možnosti individualizácie.

Individuálny dizajn
Kokpit
Priestor
Komfort
Dvere batožinového priestoru
Individuálny dizajn

Taký individuálny ako vy.

Presne taký, aký si želáte. Vytvorte si interiér modelu T-Roc Style podľa vlastných predstáv a dodajte mu prostredníctvom farebných akcentov individuálny charakter.

Kokpit

V kokpite máte všetko pod kontrolou.

Vitajte vo vozidle! Všetko je tu vybavené tak, aby každá vaša jazda bola príjemná. A pomocou multifunkčného volantu (sériová výbava pre T-Roc Style) ovládate mnohé funkcie bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu.

Priestor

Komfortný a veľkorysý.

Ten, kto sa nechce uspokojiť so štandardom, ten často túži po voľnom priestore. A ten môžete mať! Napriek svojím kompaktným rozmerom ponúka T-Roc veľkorysý priestor pasažierom aj batožine. Ďalšou výhodou je zvýšená poloha sedenia.

Komfort

Urobte si pohodlie.

Nastúpte a urobte si pohodlie. V modeli T-Roc vás čakajú komfortné sedadlá a k tomu voliteľná exkluzívna kožená výbava s farebnými akcentami a panoramatické posuvné strešné okno, ktoré bude fascinovať vašich spolucestujúcich.

Ťažký náklad naložíte ľahšie.

Žiadne zohýbanie, naťahovanie, trieskanie - voliteľné elektrické otváranie a zatváranie dverí batožinového priestoru sa automaticky otvoria a zatvoria stlačením tlačidla.

Technológie Také účinné a flexibilné ako vy. Očakávate výkon, hlavne od vášho vozidla. Preto je v ponuke T-Roc s voliteľným systémom 4MOTION pre dobrú trakciu na takmer každom type povrchu, športovým podvozkom pre optimálne jazdné vlastnosti a adaptívnou reguláciou podvozka DCC.

Výkon
Podvozok
4MOTION Active Control
Výkon

Pretože viete oceniť efektívne využívanie energie.

S modelom T-Roc sa nebudete nudiť. Jasne to prezentuje aj jeho ponuka motorov. Tu ide ambiciózne k veci, aj v oblasti hospodárnosti.

Podvozok

Zažite najšportovejšie spojenie medzi autom a vozovkou.

Športový podvozok a progresívne riadenie zlepšujú dynamiku, keď si chcete užiť dynamickú jazdu.

4MOTION Active Control

Zostaňte suverénny aj v náročných jazdných podmienkach.

Objavujte nové systémy! V kombinácii s voliteľným pohonom 4MOTION modelu T-Roc vám pomáha 4MOTION Active Control a ponúka vám presné nastavenia pre rôzne druhy terénu. Okrem toho si v režime "Onroad" môžete prostredníctvom výberu jazdného režimu vyberať z piatich profilov.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video